Zubní ordinace
U Hostivařského nádraží 6/1328, Praha

Umístění: Zubní ordinace péče o chrup

K paní doktorce Kunové chodím již spoustu let protože její milý přístup
a přesná, pečlivá, důkladná a profesionalní práce jsou na té nejvyšší úrovni.
Petr H.

K paní Kunové chodí celá naše rodina již několik let :-). Je nesmírně pečlivá, starostlivá, naslouchá a obě jsou se sestřičkou velice sympatické. Kvůli ní jsem nikdy nepochopila, proč se lidi bojí zubařů.

Velmi ochotná a vynikající zubní lékařka,nikdy nebyl žádný problém s ošetřením.

Prošla jsme si velkými útrapami se zubními lékaři, než na doporučení jsem nalezla své štěstí u této zubařky. Nedělá zbytečné zákroky, je profesionál na svém místě. Za pečlivou péči a lidské jednání si nevybírá nehorázné finanční částky jako to dělala moje předchozí zubařka. Takže u této zubařky mám skvělou péči hrazenou pojišťovnou. Občas nějaký ten nadstandard mne finančně vůbec nebolí. Jsme u ní celá rodina, jen momentálně jí zastupuje její maminka z důvodu rodičovské dovolené., MUDr. Motejzlíková. Děkuji Vám paní Doktorko a přeji mnoho štěstí a spokojených pacientů. :-)

Ano, tuto zubařku mohu také doporučit. Profesionalita,lidskost, snaha a úsměv na tváři, co víc si přát. Chodíme k ní celá rodina...

Profesionál s lidským přístupem.

Tuto paní zubařku velice doporučuji. Zubařů jsem obešla několik a asi jsem neměla štěstí, dokud jsem se nedostala k MUDr. Kunové. Její přístup je velice vřelý a ochotný. Pacientovi se opravdu věnuje a to se vší lidskostí. Zákroky u téhle paní doktorky nejsou zbytečně bolestivé, je šetrná a neustále se ujišťuje zda vás příliš netrápí bolestí. Je pečlivá a opravdu odborník na svém místě. Jsem s ní maximálně spokojená a od té doby, co k ní chodím není pro mě návštěva zubního lékaře noční můrou. Lepší paní doktorku jsem si snad ani nemohla přát.