Praktická zubní lékařka
Bechyňova 3, Praha

Umístění: Praktická zubní lékařka Trhání zubů

Výborná lékařka. Pěkné a příjemné prostředí v ordinaci.Laskavý a uklidňující přístup k pacientovi. Velmi dlouhá léta jezdím ze Spořilova do Dejvic k paní doktorce, přestože mám téměř u domu polikliniku.

Spravuje mi zuby už cca 15 let. Mám s ní výborné zkušenosti

Stalo se mi to pred 17 lety! Bylo to kratce po narozeni dcery, rozbolel me zub a sla jsem na doporuceni kamaradky k pani zubarce Duffkove. Sdelila mi, ze krome toho bolaveho zubu mam dalsich 8 (osm!) kazu. Rozvrtala behem dvou ci tri navstev asi 4 zuby, pak mi to ale jiz prislo divne a sla jsem k jinemu zubari a vida, ten zadne kazy nenasel. Rozvrtala mi a tim i ponicila zrejme nekolik zcela zdravych zubu. Je to pro me ukazkovy priklad amoralniho chovani lekare, s jakym jsem se nastesti jiz nikdy nesetkala.

Přesně souhlasím s komentářem z 12.11.2008 - paní doktora je podle mého zkušená, umí poradit, pomůže, to ano...ale řekla bych, že si docela sama sobě škodí svou náladovostí a někdy i nadřazeností nad pacienta.

Velmi dobrá a pečlivá.Avšak někdy také nepříjemná a náladová.

Nejlepší stomatolog, jakého jsem kdy měla. Postupně k ní přešla celá naše rodina.

Odborně snad ucházející, alespoň z laického hlediska. V komunikaci je však neobratná, infantilní a někdy nepříjemná. Také dost drahá.