Poliklinika Vinohrady - ambulance
Vinohradská 176, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Vinohrady - ambulance Jiný

Návštěva paní doktorky Nové je to prostě nejhorší zážitek. Měla jsem konkrétní problém a šla jsem za ní aby mne něco poradila , jak mám postupovat a co mám dělat. Odpověď - že k ní se jen tak nechodí a že má hodně lidí (na chodbě nikdo nebyl) - byla trochu překvapivá. Doktorka se chovala jakoby ji obtěžuji. Po rychlé kontrole , rozhodla že musí tu ránu hned otevřít/řezat. Na mé dotazy ohledně anestézie, převazů během prázdnin nereagovala. Řekla že proste nemá čas se mnou mluvit a musím jít někam jinam. Když se podívala na mé jméno, začala diskriminovat na základě státního občanství. Poté sledovala taková fráze- jestli nerozumíte česky, tak já vám řeknu ve vašem jazyce… Což pro mě bylo docela nepříjemně. Bydlím v ČR už 10 let a s takovým chováním jsem se setkala poprvé. Je škoda, že lidé v tomto věku nechápou, že člověk si nevybírá, kde se narodí a nemůže za to.

Umístění: Poliklinika Vinohrady - ambulance Jiný

Paní doktorka převazovala zlomeninu syna. Na jeho bolestivou reakci reagovala tím, že příště můžeme jít jinam. Na otázky syna ohledně zákroku nereagovala. Celkově vypadala, že ji obtěžujeme.

C
Umístění: Poliklinika Vinohrady - ambulance Jiný

K paní doktorce Nové chodím již léta. Vždy si věděla rady a vždy mi pomohla vyřešit problém tak, že se už nevrátil. Ví přesně, co dělá a i když některé zákroky jsou nepříjemné, paní doktorka se je snaží vždy udělat tak, aby pacient co možná nejméně trpěl. Je úžasná, lidská, milá a šikovná - rozhodně bych neměnila. Kéž by jich bylo takových víc. :)

Umístění: Poliklinika Vinohrady - ambulance Jiný

Paní doktorka nová je skvělá měla jsem zarostlý nehet asi 4. a paní doktorka mě velice pomohla a se svým lidským přístupem je vážně skvělá a baví se s vámi o různých věcech takže zapomenete na stres určitě paní doktorkou novou doporučuji

Umístění: Poliklinika Vinohrady - ambulance

Je to nejlepší lékařka ze všech,co jsem poznala za celý můj život.Dala bych paní doktorce těch hvězdiček klidně sto,zaslouží si je.

Umístění: Poliklinika Vinohrady - ambulance

Absolutne uzastna pani doktor, neuveritene krasnej pristup k detem!!! Dekujeme moc krat za peci. Muzeme jenom doporucit

Skvělá paní doktorka, už dlouho jsem se s tak milým a šikovným chirurgem nesetkala. Při zákroku se se mnou bavila o všem možném, takže stres celkem rychle opadl, dále vše vysvětlila a poradila, čemu se vyvarovat do budoucna.

Stal se mi vážný úraz ruky a ze strachu jít k mému chirurgovi, jsem radši v bolestech čekala, zda si příroda neporadí sama. Od kamarádky jsem získala kontakt na paní doktorku Novou a navštívila ji. Zákrok byl samozřejmě nepříjemný, ale s tak lidským přístupem jsem se snad nikdy a nikde nesekala. Paní doktorka je zkrátka anděl a lékař na svém místě.
Veronika Vokolková

Paní doktorka je velice přríjemná, ochotná, pečlivá s lidská. Velice si ji vážím.
Jsem ráda, že na našem obvodě pracuje a mohu se na ni kdykoliv obrátit.
Děkuji mnohokrát za vzornou pomoc při ošetření moji maminky.

Marcela Čihulová, Orlická 8/2012, Praha 3 - VInohrady.

Pani diktorka,velmi mila,chápava,ustretová,profesionalna a hlavne usmievavá...skoda,že takých lekarov nie je viac.