Imunolog Praha

• Imunolog, Plicní lékař, Aler… golog Více

„Chtěla bych poděkovat p. Doktorce Čápové za neuvěřitelný přístup a pomoc vyřešit můj vážný problém. Je to nejlepší lékař s kterým jsem se za svůj život setkala. Děkuji p. doktorko a věřte moc mi scházíte, od doby kdy jste se odstěhovala mimo ČR jsem na podobného človíčka nenarazila a myslím, že už nenarazím. Měla jsem štěstí Klusová Více

ulice, Praha Mapa

ordinace

• „Chodím spolu se sestrou a mamkou k pani doktorce už přes 10 let. Je úžasná. Její léčba nám všem velmi pomohla. jak s alergiemi, astmatem, tak se sníženou imunitou. Více

Sokolovská 304/810, Praha Mapa

IMUMED s.r.o., Imunologické centrum

• Imunolog, Praktický lékař, A… lergolog Více

„Úžasný pan doktor velice milý, profesionál s lidským přístupem.Chodim k němu už řadu let a jsem velmi spokojená.Velice milá sestřička.S objednáním není nikdy problém, čekací doba žádná ????. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• Imunolog, Alergolog, Gastroe… nterolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Rehabilitační lékař Více

Na Slupi 448/6, Mapa

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi

1 názor

„Od paní doktorky odcházím pokaždé nadšená. Je velmi pečlivá, hledá příčiny, vše mi vysvětluje a odpovídá detailně na všechny otázky. Opravdu oceňuji takto profesionální, ale zároveň i lidský a milý přístup. A jako bonus jsem v ordinaci nikdy nečekala ani minutu. Více

V Úvalu 84, dospělá budova, uzel D, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• Imunolog, Alergolog, Interni… sta, Plicní lékař Více

Jugoslávských Partyzánů 15, Praha Mapa

NEXTCLINIC - GEPAMED

• „Naprosto skvělá paní doktorka! Paní doktorka mě ochotně přijala, vyšetřila vše potřebné a hlavně vše pečlivě vysvětlila. Vyslechla si všechny moje symptomy a problémy, pečlivě přešla celou zdravotní anamnézu a navrhla víc druhu léku - při všem mi vysvětlila účinnost, možné nežádoucí příznaky a pod. Byla jsem velice spokojená. Moc paní doktorku doporučuji. Naprosto skvělá!!! Více

Kartouzská 6, Praha Mapa

• Imunolog, Alergolog

„Pan Doktor Zicha, je doktor s velkým D. Takto si představuji odbornost a přístup k pacientům podle představ pacientů. Děkuji a zůstávám s úctou Jan Lojek Více

Rychnovská 651, Praha Mapa

IMMUNOFLOW

• Imunolog, Alergolog

„Paní doktorka je to nejlepší, co nás mohlo potkat. Předchozí lékař léčil synovo astma bez úspěchu, trpěl záchvaty. Díky pečlivosti a preciznosti paní doktorky syn sprintuje nejlépe ze třídy, může aktivně sportovat. Více

Jugoslávských Partyzánů 15, Praha Mapa

NEXTCLINIC - GEPAMED

• Imunolog, Alergolog

„prazskejpepik: To s těma testama naprosto nechápu. Mě je naopak vůbec udělat nechce. Radši mě posílá po všech jiných možných doktorech s předepisuje mi prášky - podle toho jestli zaberou chce zjistit jestli mám alergii nebo ne. Testy mi ale neudělá a neudělá. Asi jsou moc drahý. Více

Tenisová 981/10, Praha Mapa

Klinika PRAHA, Hostivař – Alergologická ambulance

• Imunolog, Alergolog

„Paní doktorka je velice milá, empatická a veselá. Se sestřičkou tvoří parádní duo, člověk u nich skoro zapomene na své obtíže. Je radost tam chodit, ta atmosféra je sama o sobě léčivá. A možnou příčinu obtíží odhalila ve vteřině pohledem na soupis léků, které užívám. Více

Šrobárova 50, Praha Mapa

• Imunolog, Alergolog

„Paní doktorka je velmi milá. Vždy mi poradí, co by mi mohlo zabrat a dá mi na výběr z několika alternativ. Když jsem měla podezření, že bych mohla mít alergii na jídlo, nechala mi udělat všechny odběry, abychom zjistili, co a jak. Přesto dávám jen 4 hvězdičky, protože má velmi nepříjemnou sestru, která vám položí telefon než se stihnete nějak reagovat na její úsečné odpovědi, nebo vám zavře dveře před nosem, když zrovna nejste na řadě a chcete se jen na něco zeptat.. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

„Odborník na svém místě.Štědronský Miroslav Chomutov

Na Slupi 6, Praha Mapa

Nemocnice sv.Alžběty

• Tenisová 981/10, Praha Mapa

Klinika PRAHA, Hostivař – Alergologická ambulance

• Imunolog, Pediatr, Alergolog

„Skvělý lékař, skvělý člověk. Jen setkání s ním mne léčí. Všem určitě pana doktora Kačírka doporučuji a jemu moc děkuji a přeji pevné zdraví. Více

Kateřinská 1476/34, Praha Mapa

Poliklinika Kateřinská

• Imunolog, Alergolog

„Pan doktor se o mě stará od dětství a během těch let o něm nemůžu říct jediné špatné slovo. Jedná se o naprosto špičkového odborníka, který mi jako jediný dokázal pomoct s mými neobvyklými problémy, s neuvěřitelně unikátním lidským přístupem. Lepšího lékaře byste hledali těžko – já jsem ho nenašel. Více

Rychnovská 651, Praha Mapa

Immunoflow

• „Pan doktor je skvely odbornik, ktery se snazi najit reseni problemu pacienta. Mne napriklad behem asi dvou navstev vyresil potize, se kterymi si nevedeli rady jeho kolegove delsi dobu. Urcite doporucuji. Více

Barákova 237/8, Říčany Mapa

Alergologická a imunologická ordinace

• Imunolog, Alergolog, Chirurg… , Dermatolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Oční lékař, Praktický lékař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Kateřinská 1476/34, Praha Mapa

Poliklinika Kateřinská

• Imunolog, Pediatr

„Z 8 alergií na 1! Děkuji!

Korycanská 12/394, Praha Mapa

Klinická imunologie a pediatrie

• „Velice profesionální a lidský přístup ,se kterým jsem se bohužel v oblasti zdravotnictví nesetkala ,mohu jen vřele doporučit!!! Více

Podolské nabřeží 157, Praha Mapa

Ústav pro péči o matku a dítě