Praktické zubní lékařství
Jugoslávských partyzánů 18/635, Praha

Umístění: Praktické zubní lékařství Jiný

Skvělá doktorka s osobním přístupem. Dá se s ní domluvit na postupu léčby / zákroku a navrhuje skvělá řešení. Výborně vybavená rozumem , umem i citem pro své povolání - vřele doporučuji. Zachránila mi zuby a poradila jak se starat aby mi vydržely. Děkuji a chválím , k ní se vážně chodit nebojím je super.

Velmi sikovna stomatolozka, absolvoval jsem u ni trhani zkazene a ulomene osmicky (mel jsem pred zakrokem vsechny 4) no mel jsem z toho hruzu - zvladla to behem hodiny - na to ze zub mel 3 koreny, jeden srostly s kosti a jeste vycnelek do strany - uzasna prace!!! Jako zubarku VRELE DOPORUCUJI !!!

Výborná doktorka, jen mi bohužel přijde ceník docela vysoký a nemá klasické amalganové plomby, ale lepší a ty se samozřejmě hradí:-/

Nejlepší zubař, se kterým jsem měl tu čest. Paní doktorka je velmi pečlivá, příjemná, profesionální, všechno vysvětlí. A vůbec jsem si s ní dobře popovídal :)

S paní doktorkou mám jen Ty nejlepší zkušení. Milá, zkušená, citlivá, odnaučila mě fobii ze zubařů svým profesionálním a lidským přístupem. Vřele doporučuji.
Renáta Koubová

vynikajici, vse vysvetli a praci neflaka. Jeji prace mi vydrzela 10 let.

Prošla jsem ordinacemi cca 12ti zubařů se stálým strachem. Až u paní doktorky Vejvodové jsem na doporučení mých přátel zakotvila a už se od ní nehnu. Je velmi citlivá, milá, ochotná,důkladně vysvětlí všchny alternativy řešení problému a společně najdeme nejlepší možnost. Sestřička je velmi milá, usměvavá. U této paní doktorky především nikdy nic nebolí...Mohu vřele doporučit!

Velmi příjemná, milá paní doktorka. Je to skvělá stomatoložka i člověk. Velice doporučuji. Pro děti i dospělé má pochopení i pomoc.

Bezva prostředí.. a bolest minimální :)

Vynikající zubařka,navíc- vždy je usměvavá,velmi citlivá.Neustále se ptá,zda mě zákrok nebolí.Přestala jsem se bát.