MUDr. Helena Šprinclová - Zubní ordinace
Nad Šárkou 1232/102, Praha

Umístění: MUDr. Helena Šprinclová - Zubní ordinace

Po přestěhování na Pelhřimovsko jsme od MUDr. Šprinclové odešli, protože byla daleko. Po několikaletém ničení zubů místními specialisty jsem byla moc ráda, že nás vzala zpátky. A stojí nám to za to dojíždění - paní doktorka je pečlivá, zuby ošetřuje citlivě a bezbolestně. A má hezký přístup k dětem.

Péče se zdála být na první pohled dobrá, nicméně jakmile nastaly problémy a navštívila jsem jiného zubaře, zjistila jsem, že paní doktorka moje zuby hodně zanedbala a dokonce měla v plánu mi dělat dvě plomby na místě, kde jiný zubař viděl zdravé zuby. Nyní musím platit zubaře, aby mi po ní zuby opravovali. Jde jí opravdu jen o to, dostat z vás co nejvíc peněz, rozvrtat vám i zdravý zub a pokud je nějaký větší problém, tak ho raději přehlédne a řekne, že se to samo srovná. Přestali jsme k ní chodit celá rodina, opravdu nedoporučuji. Možná dříve péče za něco stála, nyní už to je k ničemu.

Musím se všemi příspěvky nesouhlasit. Ona se péče na první pohled zdá špicková a kvalitní, ale když nastanou problémy a vyhledáte posouzení jiného zubaře zjistíte, že máte vše hrubě zanedbané. Nedá se věřit úsměvům paní doktorky a někdy i lživým informacím, že je vše v pořádku. Na mne to dělá dojem, že paní doktorce stačí pouze inkasovat peníze za preventivní prohlídku a vlastní péče o pacienta je už moc práce. Doporučuji každému at si nechá raději prohlédnout svůj chrup jiným lékařem. Mám dokonce nezávislé poznatky od odborníků, že léčí řadu zanedbaných pacientů od doktorky Šprinlcové a to včetně jejího manžela. Důvěřujte, ale raději prověřujte a zuby máte jenom jedny..........

Chci jen potvrdit a souhlasit s příspěvky, které jsou zde uvedeny. K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme velice spokojeni. Jenom škoda, že již nepřibírá nové pacienty, určitě bych ji doporučila všem svým známým.

špičková péče

Paní doktorka je velice příjemná a pečlivá.

Moc příjemná, všechno krásně vysvětlí. Velmi pečlivá, ale dlouhé objednací lhůty.

Je to nejlepší zubař jakého jsme kdy měli. K paní doktorce chodíme pravidelně 2x ročně (již 9 let) na preventivní prohlídky. Veškeré kontroly proběhli bez nejmenšího problému. Paní doktorka nám vždy podrobně vysvětlí co všechno bude výkon obsahovat. Je velmi milá a velmi profesionální. Mně zachránila zub, který by jináč musel jít venku operativně.
Všem doporučuji. Jediný problém je, že momentálně nepříjímá nové pacienty.
Díky její starostlivosti, nemáme s chrupem žádné problémy.