MUDr.

Helena Reisingerová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je mila a zkusena,klinika ma prijemne prostředí,ale ceny jsou drahe.Cekaci doba je minimalni.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    Na základě doporučení jsem navštívila paní doktorku kvůli ne moc povedené aplikace výplně. Je to asi moje nejlepší… Více

Iva Špaňárová
    Iva Špaňárová
    Dermatolog
    Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha
    Ordinaci som navštívila na odporúčanie známeho a bola som spokojná. Veľmi milý a ochotný personál. :) Určite odporúčam. Více

Soňa Křemenová
    Soňa Křemenová
    Praha

Tatiana Filatova
    Tatiana Filatova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha
    Mám velmi dobrou zkušenost jak s paní doktorkou tak i s klinikou Altos. :) Velmi příjemné prostředí a personál.… Více

Ekaterina Viatckova
    Ekaterina Viatckova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha

Zkušenosti a dovednosti

MUDr. Helena Zdobinská Reisingerová se narodila 28. 2. 1982 v Praze. Absolvovala obor Všeobecné lékařství na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy.

Na klinice estetické medicíny Mediestetik se MUDr. Reisingerová specializuje zejména na aplikaci mezonití a dermálních výplní a také pacientům velmi ráda pomáhá s tvarováním postavy pomocí kryolipolýzy ZeltiqCoolSculpting a lipomodelace přípravkem Aqualyx.

Mluví anglicky a německy a do budoucna by se ráda podrobněji zabývala dalšími možnostmi modelace postavy a face-liftingovými metodami zaměřenými zejména na oční okolí a kontury obličeje.

Na naší klinice neprobíhá léčba kožních onemocnění, a to vyjma odstraňování bradavic, pigmentace, cévních útvarů, pih a papilomů za pomoci laseru.

• korektivní dermatologie

Odstrňování strií
    Laserové omlazení obličeje
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Helena Reisingerová
    Helena Reisingerová
    Praha
    Dobrý den
    Já se velice omlouvám za pozdní reakci. Pokud má vaše dcera takto závažnou formu akné, bylo by vhodná kombinace celkové, lokální a přístrojové(laser) terapie. Pokud ještě nikam nedochází,… Více

Hodnocení pacientů

• Názor přidán dne 31.03.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• L
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

• Přátelská a příjemná. Jsem náročný pacient a i přesto jsem spokojen.
      Prostředí uchvátilo. Jako z jiného světa.

• I

Precizní lékařka, která dokáže poradit a je nesmírně empatická, naprostá spokojenost, budu ji navštěvovat nadále.