DENT ART s.r.o. - stomatolog. ordinace
Klánovická 487, Praha

Umístění: DENT ART s.r.o. - stomatolog. ordinace Jiný

Můžu doporučit, chodíme k paní zubařce i se synem už více než deset let a dostává se nám pravidelná a velice odborná péče. Paní zubařka je šikovná, klidná, vše vysvětlí a případně nabídne alternativy. Specialista na svém místě:-)

Umístění: DENT ART s.r.o. - stomatolog. ordinace

Chodíme k paní doktorce celá rodina a jsme velmi spokojeni, vše popíše a vysvětlí možnosti. Doporučí co je vhodnější varianta. Manželovi jiný zubař tvrdil jak má zuby v pořádku a nebyla to pravda. Co sem chodíme cca 10 let nemáme se zuby žádné problémy.

Vyni kající péče

Chodíme k ní celá rodina, již 15 let - nejlepší zubařka, kterou známe. Nikdy bychom neměnili. Vždy milá, ochotná, vynikající specialistka a hlavně ošetření u ní nikdy nebolelo.

namyšlená a arogantní,objednávací doba je moc dlouhá a často ruší objednání, už jsem si našel jiného lékaře, u ní bych se ošetření nedočkal-

nejlepší zubařka,milá,vstřícná a užasná k dětem.Kapa