Evžen Beitl, chirurg Praha

Evžen Beitl

Chirurg Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

V Úvalu 84/1, Praha
Fakultní nemocnice v Motole

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice v Motole

Uctivě děkuji za odbornost a erudici týmu pod taktovkou zázraky tvořícímu dirigentu a virtuosu v jednom, panu MUDr. BEITLOVI Ph.D.. Za to, že uskutečnil zázrak. Mám svou nohu a po zahradách mohu dál běhat jako vítr. DĚKUJI NAVŽDY. Daniel Purgert.


Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice v Motole zlomená klíční kost

Všechno proběhlo naprosto v klidu a pohodě, za týden to bude rok od úrazu a funguji naprosto bez omezení. Moc děkuji za takové profesionály.+


Ověřeny pacient

Nejlepsi lekar, na ktereho jsem kdy narazila. V prosinci 2014 mi zachranil obe ruce, rsp. jejich hybnost. Lidsky pristup,nechybi mi seriozni pristup k profesi a na druhou stranu ani humor.


Ověřeny pacient

V období Velikonočním mám operovánu MUDr. Evženem Beitlem zlomenou DK. V klidu, s humorem a hlavně naprostou profesionalitou. Jako paraplegik jsem nebyl operován v anestezii, tudíž jsem byl vědomě operace přítomen. Po zákroku mi byla dlaha v noze ukázána s veškerým výkladem operace. V menší nemocnici chtěli končetinu, pro její nefunkčnost, amputovat.
Mnoho díků za skvělou práci, lidský přístup a podporu.


na doporuceni mne kamarad poslat konecne tomu praveemu doktou 11.9 jsem mnel motokrosovej uraz hlezna a litani po ruznych nemocnicich kde mi chtely cementovat kotnik jsem rekl a dost!!!!!! diky panu mudr beitlovi muzu opet chodit a za to nesmirne dekuji jemu a celemu teamu ktery vede!takovyho doktora by mnely platit ve zlate!!!!! dekuji moc Jan.Krtek.


Sto-procentní profesionální doktor na svém místě! Díky panu Mudr.Evženu Baitlovi mám nohu. Budka


J
Ověřeny pacient

Po těžké dopravní nehodě operována MUDr Beitlem,100% přístup k pacientům , profesionál po pracovní stránce ,který dokáže pomoc i slovem. Děkuji .


P

Bude to "jen" můj subjektivni názor (bohužel) ale pan doktor Beitl je jedním z nejlepších - ne-li nejlepší lékař, se kterým jsem se během své rekonvalescence po obrovské dopravní nehodě setkal.Operoval mi zlomenou pánev a de facto byste nepoznali, že "mi něco bylo" pokud byste na to nebyli někým upozorněni. Je to profesionál, maximální odborník a škoda jen, že takovýchto lékařů není víc. Moc a moc doufám, v jeho maximální profesní postup a vzestup nejen ve FN Motol.


K
Ověřeny pacient

Svědomitý,milý a krááááááásný :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti