Fakultní nemocnice v Motole
V Úvalu 84/1, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole Jiný

Pan doktor je úžasný, před 11 lety mi zachránil nohy, takže můžu chodit! Nechápu jak to udělal. když jsem je měla úplně rozmašírované. Nedám na něj dopustit.

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole

Uctivě děkuji za odbornost a erudici týmu pod taktovkou zázraky tvořícímu dirigentu a virtuosu v jednom, panu MUDr. BEITLOVI Ph.D.. Za to, že uskutečnil zázrak. Mám svou nohu a po zahradách mohu dál běhat jako vítr. DĚKUJI NAVŽDY. Daniel Purgert.

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole zlomená klíční kost

Všechno proběhlo naprosto v klidu a pohodě, za týden to bude rok od úrazu a funguji naprosto bez omezení. Moc děkuji za takové profesionály.+

Nejlepsi lekar, na ktereho jsem kdy narazila. V prosinci 2014 mi zachranil obe ruce, rsp. jejich hybnost. Lidsky pristup,nechybi mi seriozni pristup k profesi a na druhou stranu ani humor.

V období Velikonočním mám operovánu MUDr. Evženem Beitlem zlomenou DK. V klidu, s humorem a hlavně naprostou profesionalitou. Jako paraplegik jsem nebyl operován v anestezii, tudíž jsem byl vědomě operace přítomen. Po zákroku mi byla dlaha v noze ukázána s veškerým výkladem operace. V menší nemocnici chtěli končetinu, pro její nefunkčnost, amputovat.
Mnoho díků za skvělou práci, lidský přístup a podporu.

na doporuceni mne kamarad poslat konecne tomu praveemu doktou 11.9 jsem mnel motokrosovej uraz hlezna a litani po ruznych nemocnicich kde mi chtely cementovat kotnik jsem rekl a dost!!!!!! diky panu mudr beitlovi muzu opet chodit a za to nesmirne dekuji jemu a celemu teamu ktery vede!takovyho doktora by mnely platit ve zlate!!!!! dekuji moc Jan.Krtek.

Sto-procentní profesionální doktor na svém místě! Díky panu Mudr.Evženu Baitlovi mám nohu. Budka

Po těžké dopravní nehodě operována MUDr Beitlem,100% přístup k pacientům , profesionál po pracovní stránce ,který dokáže pomoc i slovem. Děkuji .

Bude to "jen" můj subjektivni názor (bohužel) ale pan doktor Beitl je jedním z nejlepších - ne-li nejlepší lékař, se kterým jsem se během své rekonvalescence po obrovské dopravní nehodě setkal.Operoval mi zlomenou pánev a de facto byste nepoznali, že "mi něco bylo" pokud byste na to nebyli někým upozorněni. Je to profesionál, maximální odborník a škoda jen, že takovýchto lékařů není víc. Moc a moc doufám, v jeho maximální profesní postup a vzestup nejen ve FN Motol.

Svědomitý,milý a krááááááásný :-)