Zdravotní středisko Oderská
Oderská 333, Praha

Umístění: Zdravotní středisko Oderská

Jsem stálý pacient této paní zubařky a mám s ní již hodně zkušeností. Postupně mě vytrhala všechny 4 zuby moudrosti plus oprava zubu. Co se případných zákroků týká, jedná se o profesionální odbornici, která má navíc lidský přístup k pacientům. Vždy mi důkladně popíše co dělá a proč, čímž mě dokáže uklidnit. Viděl jsem to i u ostatních pacientů, kteří se během mých návštěv objevili v ordinaci. Nikdy nikoho neošidí o vysvětlení, nikdy nikoho neodbyde. Navíc má i smysl pro humor, co víc si přát ;) Snad jen jediné, aby všichni pacienti mohli mít tak výborného zubaře jako mám já!

S paní zubařkou jsem velmi spokojena. Je moc milá, vše vysvětlí a nikdy se nebojím jít na prohlídku:-) Dala mi zuby do pořádku od předchozí zubařky ..... Neměnila bych, i když si vždycky udělám výlet přes celou Prahu :-)

odbornost i pristup velmi dobre

pani zubarku mam moc rada.je velice sikovna,ohleduplna....lidska.a opravdu svou praci dela jak nejlepe dovede.pomuze -poradi.sestricka i pani doktorka jsou mile a vtipne,tak situaci i odlehci.vse moderni a pekne.

Výborná, šikovná zubařka, lidská, milá. Vše vysvětlí, nabídne možnosti postupu, tak aby byly zoubky v pořádku a pacient spokojen. Děkuji Vám i vaší velmi milé sestřičce. Zubaře jsem se vždy bála, ale sem chodím ráda a vím, že je o mě dobře postaráno. Děkuji

Paní doktorka je milá, vstřícná, velice pečlivá a lidská. Sestřička taktéž. Jezdíme k ní s dcerou přes celou Prahu a nelitujeme, dcera která měla po špatných zkušenostech panickou hrůzu ze zubaře k ní chodí ráda.

Naprosto vynikající zubařka. Proto jsem ji sem přidal. :-) Když se z centra Prahy přemístila do Čakovic, neváhal jsem a jezdím k ní až tam.
Mé hodnocení je samozřejmě zcela laické, ale oceňuji to, že není "starý praktik rutinér". Zdá se mi, že jí skutečně jde o to, co by nejvhodněji pomohlo na váš problém. A vysvětlí varianty a dá na výběr. Navíc je lidská a příjemná.
Díky.