Stomatologická ordinace
Národní 34, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Paní zubařka je skvělá, moc šikovná a milá. Vždy je v ordinaci příjemná atmosféra, obě se sestřičkou vždy poradí, pomůžou a vysvětlí.

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

K paní doktorce chodím už od roku 1994, jsem s ní i se sestřičkou maximálně spokojený. Vždy vysvětluje co a proč, obě jsou v ordinaci velice milé, takže na pravidelné preventivní prohlídky se každých 6 měsíců těším já i moje děti.

K paní doktorce Špičanové jsem docházel od studií snad 20 let. Bohužel se rozhodla mě vyřadit z malicherného důvodu: měl jsem pojišťovnu,, s kterou se po mnoha letech rozhodla bůhvíproč rozvázat spolupráci (jednalo se o VoZP). Zároveň mně vystavila nelibé přednášce s od lékaře podivuhodným zdůvodněním, že je podnikatelka (sláva, konečně tu máme obchod se zdravím, česká to všední realita podle amerického vzoru, míněno samozřejmě ironicky). Zároveň mě poněkud nutila, abych přešel k jakési jiné, pro mě neznámé, i nepříliš vhodné. Bez dostatečných argumentů. S tím jsem ovšem nesouhlasil, a po nelehké úvaze nuceně zvolil jiného, čerstvě vystudovaného zubaře (najít ho nebylo snadné). A byl jsem překvapen, že mi vzorně opravil i její "opravy", které jsem dosud považoval za dokonalé. Jeho nové opravy byly takřka neznatelné. Resumé: zvyk byl železná košile, ale vyplatí se trvat na svých hodnotách - raději zůstat u kvalitní pojišťovny, než se dočkat překvapení od pojišťovny snobské, a úzce zaměřené na určitou zájmovou skupinu (bankovních) klientů...

K paní doktorce chodím já i celá moje rodina už více než 15 let, je úžasná jako stomatolog i jako člověk, i sestřička paní doktorky je velice milá a příjemná, nevyměnila bych je za nic na světě:)

Před 7 lety jsem chodila k jiné zubařce, ale byla jsem s jejim přístupem nespokojená. Manžel (tenkrát ještě přítel), který k paní zubařce dochází již 20 let mi ji doporučil a od té doby si ohledně zoubků nemohu stěžovat....vstupní vyšetření včetně RTG, pečlivá oprava všech plomb z nekvalitního amalgámu, korunka na přední zub, u nějž jsem přišla o nerv a mnoho dalšího.
Byla první zubařkou, která mi vysvětlila, jak se správně čistí zoubky, vysvětlila mi, proč je dobré používat mezizubní kartáčky a již 3 roky mam zoubky v pořádku bez nových plomb. Jsem skutečně velmi spokojena a dávám nejvyšší možné ocenění. Kéž by se i jiní lékaři chovali ke klientům tak mile, pozorně, trpělivě a brali v potaz i prevenci, jako paní doktorka.

A.D.

Velmi dobrá a hodná lékařka. Mohu všem doporučit!

pečlivá, profesionální

Super zubařka, chodíme k ní celá rodina už skoro 20 let :-)

K paní doktorce chodím již řadu let a mám s ní nejlepší zkušenosti. Vše poctivě udělá a vysvětlí.

K paní doktorce chodím se zubama již 18 let! Jsem s ní maximálně spokojen a důkazem je můj chrup v 33 letech :) Paní doktorko děkuji, P.K.