Praktický lékař - stomatolog
Hostinského 7/1536, Praha

Nešťastná pacientka
přišla jsem o vrchní zuby takže mám protézu,začátkem roku 2014 mi MUDr.Kodešové řekla že mám nárok na novou, tak mi ji nechala zhotovit, bohužel ale mi nesedí několikrát jsem na to upozornila, také si zavolala laborantku a obě se shodly že je dobře udělaná.Tak jsem se objednala k jinému lékaři a ten potvrdil že protéza nejenom že nesedí ale je také neopravitelná/mám nárok až za 3 roky/Tak jsem zašla na svoji pojišťovnu kde mi zdělili že ji můžu reklamovat,tak se nato připravuji.V březnu jsem byla u té samé lékařky s tím že mi brní zub že mám pocit krčku, řekla že je ten zub v pořádku.Opět jsem zašla k lékaři který vyděl mou protézu, udělal snímek a zjistil že je kus zubu ulomeného,pak ještě dva kazy a zkažený zub pod korunkou,takže pokud chcete zachránit zuby tak ne u MUDr.Kodešové.A jak si v diskuzi stěžoval jeden pacient tak vyhodit sestru, která do všeho kecá

Děkuji paní MUDr. Evě Kodešové za ošetření ze dne 13.1 2014, ačkoliv to byl těžký úkol, protože kořen zubu je prasklý a korunka často vypadávala. Byl to super výkon, který mně vrátil úsměv
a radost ze života.

s pani doktorkou i její sestřičkou jsme oba s manželem spokojeni. Dnes jsme u ní byli poprvé a naprostá spokojenost. Vše krásně vysvětlí, odpoví na jakoukoliv otázku, poradí, ukáže.. nádhera. Mohu jen doporučit.

Připojuji se k hodnocení z 1.listopadu 2009 a k tomu ještě dodavam že doktorka,ke které jsem chodil snad 15 let pravidelne na kontroly protože zuby jsou první věc ktera se má řešit.Podobným slepovaním a vrtáním myslejíc že je vše v porádku nakonec z panoramatické snímku nepoznala váčky pod zubama rozměru takových, že u jineho zubaře ustní a čelistní doktor zhrozen rozjetou paradentozou ze vytrhat nekolik zubu v vycistil díry po váčcích, zašít dasně.když jsem se probral z narkozy a zeptal se doktora jestli se nesplet proč mam přisítou tvář zevnitř odpovedel-to aby vam polévka netekla z nosu.Nekonec mustek předních zubu.Takže takhle se o vas doktorka bude starat a nakonec vas to bude stat desetitisíce aby se neco dalo zachránit pokud je to ještě možné.Nebo pak klapy klap s celým umelým chrupem.Pokud vam zaleží na zubech a zdraví orgánu ktere jsou se zuby spojeny zajděte si k odborníkum kteří akceptují zkušenosti třetho tisíciletí a nejsou líný se něco naučit.Zaplatite třěba 20tis ale ne po práci patlala 100 a více a nikdo vam nic nedá.Doktorka už vubec ne a taky po ni nic nechci.Že jsem jí věřil je moje blbost a problemy mam dodnes.Jinak-Nenechte si trhat zuby když jsou tzv.choboty-dají se vycistit a ještě jedno upozornění-nenechte si davat do zubu ruzná železa,chirurgickou ocel ani zlato.Vše koroduje a mikrocastice usazujíc se v organismu zpusobují časem velice zavažné problémy-ledviny,oči,mozek atd.Vše odstranit a amalgan ihned.Zubaři o tom ani větsinou nevědí protože je to přeci v minulém století neučili tak proč by o tom měli vubec premýšlet.Práce navíc.Važte si mého a vašeho času a zdraví,ale záleží na vás jakou hru s nima budete hrát a k dalším doktorum vas posílat.Jestli na to máte čas a dostatek nervuu tak prosim,jak je libo ale ješte lepsí je očistit se od červu.brou

Paní DOKTORKA je milá, snaživá a SVÉRÁZNÁ. JE to moc milá osoba a nikdy na ní nedám dopustit

Bohužel musím napsat negativní hodnocení.Ne na paní doktorku.Ta je velmi milá a vše do podrobna vysvětlí.Zato sestra je velmi nepříjemná,náladová a neochotná.Divím se paní doktorce,že jí nevymění.Dělá jí špatnou pověst.Mrzí mě to kvůli ní,protože ona je pravým opakem své zdravotní sestry.

velmi mila, snaziva

K paní doktorce jsem chodila řadu let, měla velmi dobrou pověst. Měla jsem zato, že zuby spravuje dobře i mně. Donedávna. Mrtvý zub s korunkou, otoky, bolesti. Zub se snažila zachránit, po několika týdnech léčby závěr zub musí ven. Ověřila jsem si to na soukromé klinice: lékař udělal detailní rtg , zjistil, že kanálek je přeplněný, hmota se dostala až ke kosti, což způsobilo zánět. Zub šel ven. Při této akci musel sundat korunku na vedlejším zubu, přičemž zub se pod korunkou kazil (!). ˇSpatné je, že paní doktorka nebyla schopna zdůvodnit, co je příčinou bolesti. Dále - každá bílá plomba od ní mi vždy vypadla, většinou ještě v záruce. Při preventivní prohlídce přehlídla dva kazy z celkového počtu dvou.
Na akutní zásahy dobrá, má zkušenost, příjemné jednání, přijatelné termíny. Nedostatečná technická vybavenost (nemá detailní rentgen, na panoramatický musíte jen na Prahu 4(!). Nenutí drahá řešení. Díky péči paní doktorky jsem přišla o dva zuby, což znamená bud dva implantáty (asi v ceně 50.000,- Kč) nebo levné řešení - můstek a zničení dalších dvou zdravých zubů (z toho jeden špičák, který by mohl v budoucnu sloužit jako nosník pro pevnou protézu). Gratulace!

Bohužel jsem opačného názoru, chodila jsem k p.doktorce více jak deset let.Bohužel se ale postupem času z dobré zubařky , která měla zájem vše řešit stal praví opak.Nedávno jse byla na velikém rentgenu ohledně osmiček.Pořád mi tvrdila, že osmičky nemusí ještě ven, ale mě to nedalo , protože mě stále otékali a boleli krční uzliny.Dojela jsem si na soukromou kliniku a málem jsem omdlela.Nejen , že mi bylo na rentgenu podotýkám naprosto stejném co měla p.doktorka zjištěno, že mám pod třema plombama kazy a to dost rozsáhlé, ale osmičky musejí urgentně ven.Bohužel chyrurgicky.Takže závěrem.p.Doktorka už dávno není to co bývala.A další věc co mě maximálně vadí půl roku zachraňuje zub i když ví, že stejně musí ven a nikdy i přez moje prosby že si to zaplatím nedává iněkci na bolest.Suma sumárum bohužel čas z p.doktorky udělal praví opak.Chodila k ní celá naše rodina a už nikdy více Děkuji !!!

Paní doktorka je velmi ochotná,příjemná,vstřícná,milá.Chodím k ní již několik let a nemůžu si stěžovat.A to tam chodím velmi často s bolestí zubů.Vždy se mi snaží zub zachránit.Jinde by mi ho už dávno vytrhli(byla jsem u jiné zubařky,když měla moje paní zubařka dovolenou a ta mi řekla-a to mě viděla poprvé,že by ho to chtělo vytrhnout.)Kdežto paní zubařka Kodešová má s mojím trápením trpělivost.Moc jí za to děkuji a vážím si její profesionality.Vřele doporučuji.