Praktický zubní lékař
Nad Štolou 1/1510, Praha

Umístění: jiné místo bolest zubu

Paní doktorku jsem navštívila na pohotovosti v nemocnici v Krči a rozhodně nedoporučuji!
Ač negativní komentáře nikdy nepíši, tady musím, byl to ten nejhorší zážitek na stomatologii v mém životě. Velmi necitlivé ošetření, arogantní a přezíravé chování jak paní doktorky, tak její sestry , s jakým jsem se dosud nesetkala! Nutno podotknout, že s návštěvou stomatologa a ošetřením zubů problém nemám a dnes se ještě více než jindy těším na svoji skvělou paní doktorku , jejíž ošetření je bezbolestné a nadmíru příjemná je i její sestřička.

Navštívil jsem ji v rámci pohotovostní ambulance v nemocnici v Krči.Pořád se divila,co po ní chci.Zubní kámen prý neodstraňuje - nemá čím.Zubní kaz neopravuje - nemá materiál.Dostala mě větou: "Vy si mě pletete se zubařem".Jenom díky tomu,že jsem byl neodbytný,se mi nakonec laskavě do úst podívala,řekla,že zjistila tři zubní kazy.Po zaplacení regulačního poplatku jsem odešel a nechal se pro jistotu ještě vyšetřit na zubní pohotovosti ve Spálené ulici.Tamní zubařka hledala v mých ústech tři zubní kazy celkem zuřivě,ale nenašla ani jeden....

K paní doktorce jsme chodili celá rodina. Paní doktorka dostala po několika letech výpověď z nájmu a my byli nuceni si vyhledat nového stomatologa. Jsme za to moc rádi, protože nynější stomatolog mi dává stále chrup dohromady. Kompletní rentgen a vyšetření zjistilo za ty léta spousta vad, kazu jak u mě, tak u manžela.Bohužel

Velmi dobrá dětská zubařka. K dospělým je ale asi až moc hodná. I když jsem s ní spokojená, tak asi přejdu jinam, protože si nejsem jistá kvalitou jejích zkušeností s dospělými..
Pro děti mohu jen doporučit. Neri

Dobrý den všem,
k paní doktorce už chodím léta. Rozumím lidem, že jim tehdejší zdravotní sestřička nemusela být sympatická, ke mně však byla vždy usměvavá a přátelská. Možná je to tím, že jsem se na ni i paní doktorku usmíval:) V puse mám od paní doktorky 3 plomby, drží mi už od té doby, co je mám. CCa. 7 let. Další výhodou je, že pokud potřebujete nějaký chirurgičtější zákrok, nabídne vám různé varianty, mez nimiž je i Vojenská nemocnice....takže on problem:) Nikdy jsem s ní neměl problém a chodím k ní rád, navíc si vždy popovídáme:)
Petr Tůma

Paní doktorka na můj vkus docela od rány, ale jinak co se týče péče dost laxní - nic není problém, na vše je času dost. Když jsem si stěžovala na bolest (pravda, že těžko lokalizovatelnou - mezi 2 zuby vzadu, sama jsem nedokázala říct, který to bolí) několik návštěv, teprve po třetím upozornění, že mě to fakt bolí se na zuby svými slovy "podívala pořádně" načež mi vyvrtala stoličku s tím, že to "snad" bude ono. Když jsem přišla za týden znovu, že mě to pořád bolí, vyvrtala ji znovu a hlouběji. Bolelo mne to ještě několik týdnů, ale už jsem tam znovu nešla. Následně zjištěno jinou lékařkou, že to byl vedlejší zub a vrtaná stolička byla zdravá. Tedy za mě nedoporučuji.
Nutno ale podotknout, že kolegyně co k ní chodila (na jejíž doporučení jsem se u paní doktorky registrovala) byla s její péčí spokojená. Názory jsou tedy individuální, nicméně lze si udělat obrázek podle převažujících názorů..

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme spokojení.Vždy nám vše pečlivě vysvětlí a nabídne varianty.Nechápu některá hodnocení a kritiku.Dle mého názoru se jedná spíše o nedorozumnění,protože paní doktorka je opravdu velmi pečlivá a hodná.Předchozí sestra byla opravdu velmi nepříjemná,ale nynější starší pani (v důchodu) velmi hodná.

Bohužel musím souhlasit s negativními ohlasy. Za necelý rok v "péči" paní doktorky jsem zaplatila rokem intenzivního napravování škod na zubech u nového stomatologa. Kazy vyvrtala nedostatečně, výplně dala tak málo, že mi ve všech zaplombovaných zubech zůstávalo jídlo a zuby se dál kazily, nechala si platit za "lepší amalgám", který nový doktor v mých ústech hledal jen marně atd. - o způsobech a jednání paní doktorky a především její sestry ani nemluvě :-( A ještě byly dotčené, když jsem jako nespokojený pacient odcházela jinam!

Asi po třech neúspěšných hledáních stomatologa jsem konečně našel mě vyhovujícího lékaře. Základní péči poskytuje kvalitně, zatím mi, ani mé rodině nevypadla ani jedna plomba. V případě úrazu, který se stal sestře, ji akutně ochotně vyšetřila a s doporučením odeslala k stomatochirurgovi. Mohu doporučit.

K paní doktorce jsem chodila na gymplu, což už je pár let dozadu. Dělala mi jen plomby. Líbilo se mi, že o proti minulému doktorovi byla taková jemná.Zuby vrtala krátce, jemně , moc to nebolelo. Jenže...Jestli nevrtala málo. Pod všema plombama od ní jsem měla kazy, některé plomby celkem brzo vypadly. Ke všemu šetřila materiálem, takže výplně byly "light". A ikdyž jsem se jí výslovně ptala, jaký plomby jsou nejlepší atd., neřekla mi , že na stoličky patří amalgám a klidně mi na stoličku flákla bílou blombu (za kterou se pěkně platilo), u který se posléze udělal šedý flek. Ona řekla, že je to OK, jiný zubař řek, že je to kaz.S odstupem let mi její přístup přijde velmi laxní. Když si na ní vzpomenu, jímá mě vztek.Šárka