Paní doktorka je moc milá, hodná a šikovná a kdykoli je nějaký problém, vždycky je ochotná. Mě zachránila zub, který jinde tvrdili, že už zachránit nejde a i děti se k ní vůbec nebojí. Všechno jim vždycky vysvětlí a proběhne to bez problémů

Nejlepší zubařka i sestřička jakou jsem kdy měla!To,co moje předchozí zubařka řešila x let u ní vyřešeno za měsíc,naprostá spokojenost,milý přístup,je velmi šikovná,lze jen doporučit.

U Paní doktorky jsem byl víc než spokojen. Profesionální, milý přístup. Informace. Tak mile jsem už dlouho nebyl překvapen.

Paní doktorka je moc milá,citlivá,vše vysvětlí, jemná, sestřička je také výborná. Chovají se bezvadně ke mně i k synovi, který se nebojí a u vrtání se na paní doktorku i směje. Doporučuji i těm, kteří se zubařům léta vyhýbali obloukem, kvůli strachu. Nebojte se, je to bezbolestné...

Výborná lékařka, milá, neobyčejně šikovná. Opravila mi všechny zuby, které mě leta trápily a nyní chodím už jen na preventivní prohlídky - včetně celé své rodiny. Je výjimečně empatická k dětem a i moje malé děti ji mají moc rádi a k zubaři se těší. Děkujeme!

Paní doktorka je velmi pečlivá, jemná a zkušená. Ošetření od ní pro mě bylo velkou úlevou, po návštěvách řady jiných zubařů, po kterých mi zůstavala několik dní i měsíců řada vedlejších následků, zde jsem neměl sebemenší problémy, téměř po zákroku (odstranění velkého kazu) jsem se cítil, jako kdybych u zubaře vůbec nebyl.