Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická klinika K 11 Trhání osmiček

Paní doktorka je lidská,velice příjemná a všechno krásně vysvětlí.
Nikomu jinému bych nesvěřila svoje osmičky než právě paní doktorce.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická klinika K 11 Vytrhnutí osmičky

U paní doktorky jsem byla na vytrhnutí osmičky, která byla opravdu v hrozném stavu, navíc v zánětu. Ona i sestřička byly neuvěřitelně milé, paní doktorka mi před zákrokem vše vysvětlila, velmi podrobně a velmi empaticky. Hrozně jsem se bála, ale paní doktorka mě krasne uklidnila. I přes velky, opravdu velky, zánět zubu, zákrok vůbec nebolel. A i přes špatný stav zubu mne ho paní doktorka vytrhla snad za 5 minut. Mam k ní jít na vytrhnutí dalších tří osmiček, velmi oceňuji, že je skutečně pečlivá a u dolních dvou mě ještě před zákrokem poslala na 3D rentgen, aby si byla jistá, že mi zákrok nepoškodí nerv. Je opravdu perfektní. U ní se opravdu nemáte čeho bát.


L
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla dnes na extrakci osmičky. Vše mi před zákrokem vysvětlila, popsala, co se bude dít a co bude potřeba po zákroku. Opravdu citlivý, vlídný přístup. Za deset minut bylo vše hotovo. Ještě půjdu s jednou osmičkou, ale už beze strachu. Paní doktorka je opravdu skvělá.


Ověřeny pacient

paní doktorka je ve svém oboru jednička od malička se bojím zubaře a paní doktorka mě toho zbavila když jdu na zákrok tak jsem konečně v klidu děkuji


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka byla naprosto skvělá. I když trhání osmiček není příjemná záležitost, s ní se to dalo celkem snadno zvládnout. Před zákrokem vysvětlila jednotlivé kroky a celou dobu byla velmi příjemná. Vynikající lékařka!


Ověřeny pacient

paní doktorka mě naprosto profesionálně,rychle a bezbolestně zbavila osmičky,a jelikož jsem odmalička panikář s fobií z doktorů,opravdu oceňuji klidný,lidský a trpělivý přístup,děkuji a doporučuji


K
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem zažil již třetí trhání. Vždy mi vše vysvětlila, umrtvila. Při každém trhání jsem se na počátku podíval na nástěnné hodiny, abych věděl jak dlouho budu trpět. Nepřekročili jsme 10minut a to musela kus zubu oddělit odvrtáním (minulé extrakce trvaly do tří minut bez započtení umrtvení a čekání než injekce "zabere"). Když to člověk umí, tak pacient má vyhráno a neskončí po trhání zubu totálně zdevastován. Navíc paní doktorka působí uklidňujícím dojmem a má moc pěkné oči, takže se člověk bojí méně. Aktuálně jsem cca 2 hodiny po zákroku, umrtvení přestává působit, cítím díru a snesitelnou bolest.


M
Ověřeny pacient

skvělá lékařka! trhala mi osmičky, naprosto precizní práce, paní doktorka vše vysvětlila, nic nebolelo.. byla jsem moc spokojená!!!!


Ověřeny pacient

Paní zubařka je skvělá :) Není co dodat.


T
Ověřeny pacient

Paní doktorka je nejlepší stomatolog, kt. jsme kdy měl. Perfektní, precizní, specialista ve svém odboru, moc příjemná, profesionální. Můžu jenom doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti