Umístění: Stomatologická klinika K 11 Jiný

Ráda bych poděkovala paní doktorce Penčové za prvotřídní péči a dokonale provedené zasazení zubních implantátů. Klinika K-11 představuje absolutní světovou špičku a cesta přes půl Evropy se mi opravdu bohatě vyplatila.

Umístění: Stomatologická klinika K 11 Jiný

Na lepšího lékaře z pohledu přístupu k pacientovi jsem v životě ještě nenarazil. Vše dopodrobna vysvětlí, je empatická takže má individuální přístup a je i velmi sympatická - vše první předpoklad důvěry pacienta ve svého lékaře.

Navíc je paní primářka také velmi zručná, precizní a náročná na kvalitu práce nejen druhých, ale také práce svojí. Celkově jsem u paní primářky absolvoval již asi 5 výkonů - od trhaní po implantaci zubu a související výkony - vše perfektní práce.

Asistentka paní primářky je také velmi příjemná a na velmi vysoké úrovni profesionality práce a jednání s pacienty. Tato dvojice je vážně vzorem pro ostatní lékaře.

Také velmi oceňuji, že paní primářka k takovému přístupu k pacientům vede i své kolegy z K11. Při řešení svých zubů jsem prodělal 3 výkony u jejích kolegů. I zde byl patrný vliv paní primářky s důrazem na kvalitu práce a jednání s pacienty.

Nebýt toho že se jedná přeci jen o lékaře (sem člověk chodí primárně když má problém), řekl bych že sem chodím rád.

Umístění: Stomatologická klinika K 11 Trhání osmiček

Paní doktorka je lidská,velice příjemná a všechno krásně vysvětlí.
Nikomu jinému bych nesvěřila svoje osmičky než právě paní doktorce.

Umístění: Stomatologická klinika K 11 Vytrhnutí osmičky

U paní doktorky jsem byla na vytrhnutí osmičky, která byla opravdu v hrozném stavu, navíc v zánětu. Ona i sestřička byly neuvěřitelně milé, paní doktorka mi před zákrokem vše vysvětlila, velmi podrobně a velmi empaticky. Hrozně jsem se bála, ale paní doktorka mě krasne uklidnila. I přes velky, opravdu velky, zánět zubu, zákrok vůbec nebolel. A i přes špatný stav zubu mne ho paní doktorka vytrhla snad za 5 minut. Mam k ní jít na vytrhnutí dalších tří osmiček, velmi oceňuji, že je skutečně pečlivá a u dolních dvou mě ještě před zákrokem poslala na 3D rentgen, aby si byla jistá, že mi zákrok nepoškodí nerv. Je opravdu perfektní. U ní se opravdu nemáte čeho bát.

U paní doktorky jsem byla dnes na extrakci osmičky. Vše mi před zákrokem vysvětlila, popsala, co se bude dít a co bude potřeba po zákroku. Opravdu citlivý, vlídný přístup. Za deset minut bylo vše hotovo. Ještě půjdu s jednou osmičkou, ale už beze strachu. Paní doktorka je opravdu skvělá.

paní doktorka je ve svém oboru jednička od malička se bojím zubaře a paní doktorka mě toho zbavila když jdu na zákrok tak jsem konečně v klidu děkuji

Paní doktorka byla naprosto skvělá. I když trhání osmiček není příjemná záležitost, s ní se to dalo celkem snadno zvládnout. Před zákrokem vysvětlila jednotlivé kroky a celou dobu byla velmi příjemná. Vynikající lékařka!

paní doktorka mě naprosto profesionálně,rychle a bezbolestně zbavila osmičky,a jelikož jsem odmalička panikář s fobií z doktorů,opravdu oceňuji klidný,lidský a trpělivý přístup,děkuji a doporučuji

S paní doktorkou jsem zažil již třetí trhání. Vždy mi vše vysvětlila, umrtvila. Při každém trhání jsem se na počátku podíval na nástěnné hodiny, abych věděl jak dlouho budu trpět. Nepřekročili jsme 10minut a to musela kus zubu oddělit odvrtáním (minulé extrakce trvaly do tří minut bez započtení umrtvení a čekání než injekce "zabere"). Když to člověk umí, tak pacient má vyhráno a neskončí po trhání zubu totálně zdevastován. Navíc paní doktorka působí uklidňujícím dojmem a má moc pěkné oči, takže se člověk bojí méně. Aktuálně jsem cca 2 hodiny po zákroku, umrtvení přestává působit, cítím díru a snesitelnou bolest.

skvělá lékařka! trhala mi osmičky, naprosto precizní práce, paní doktorka vše vysvětlila, nic nebolelo.. byla jsem moc spokojená!!!!