Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Generála Janouška 902, Praha
Praha 9(14) - Černý Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Potvrzuji jeden z názorů že paní doktoka by se měla vráit.. Stalo se mi že paní Papež mi plombovale špatne a mrtvé zuby ted mám novou oktorku a ta se nastačí divit co mi tam doktorka nadělala vubec mi nevyčistila kanálky a zaplombovala. Dále mi plombovala zub který byl mrtvý jen aby kasírovala. Nestačila jsem se divit co jsem jí už zaplatila a díky její nepofesionalitě budu muset u nové doktorky zaplatit.. Asi nejde o peníze ale o to že se to musí předělávat a zuby tedy trpí. NEDOPORUČUJÍ ANI KDYBY VÁM ZA OŠETŘENÍ MĚLA PLATIT.

Paní doktorka mi krásně spravila přední zuby, všechno mi předem vysvětlila.

Ověřeny pacient

Paní Papežová je hodně dobra zubařka! Před ni jsem měl jinou zubní a ta my zanedbala spoustu zubu!
Vykonává svou práci hodně dobře. Zub který už nevypadal jako zub, zachránila ho a teď vypadá jako nový a k tomu bílý a za málo peněz.
Doporučují všem!

Mohu doporučit, milá, důsledná, pečlivá, evidentně ví co dělá. Postarala se mi o zuby perfektně, i o ty, které mi předchozí zubařka zanedbala.

Ověřeny pacient

Vzhledem k tomu ,že mi tato doktorka chtěla trhat naprosto zbytečně zdravé zuby,ji nemohu doporučit a můj názor je opačný než zde uvedené!!!Její rozhodnutí mě šokovalo a již nikdy k ní nevkročím!!!

Pani doktorka je uzasna zubarka! Mam z ni moc dobry pocit, je pecliva a moc mila. Mam v ni absolutni duveru.

Paní doktorka je milá a velmi snaživá, nicméně po několikáté (cca 5) návštěvě kvůli jednomu zubu, který se ne a ne zlepšit, jsem navštívila jiného lékaře a ten mi zub spravil hned na poprvé. Stálo mě to sice více peněz, než u paní doktorky, ale zub je funkční a nebolí. Takže shrnutí, paní doktorku můžu doporučit, ale sama už chodím jinam.

Pečlivá paní doktoka, opravila mi a zachránila mi zub, který jiný lékař zanedbal, vřele doporučuji.

Ověřeny pacient

Super-doktorka!

Velmi svědomitá a pečlivá zubařka s důsledným a hlavně lidským přístupem ke všem pacientům, chodíme k ní celá rodina i s dětma a jsme moc spoojeni.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti