Zubní ordinace
Tibetská 2/806, Praha

Zubní ordinace
Na Kuthence 14/1217, Praha

Perfektní lékař, vřele doporučuji, příjemný, i když někomu jeho svérázný humor nemusí sedět. Vždy se snažil ušetřit mé peníze, objednání vždy na čas, zákrok vždy rychlý a precizní.

Pan doktor Hábl je upřímný (a někdy pravda není nejpříjemnější), pečlivý a rozhodně jsem nikdy neměla pocit, že by ze mě tahal peníze, jak to tady někdo zmínil. Až právě naopak. Snažil se mi zachránit zub, ačkoliv zub sám to hodně vzdal a nestálo mě to prakticky nic. Nakonec, když došlo k trhání, vzal mě okamžitě a celý zákrok byl krátký, efektivní a šetrný. Nedám na něj dopustit, už několik svých známých jsem k němu poslala a všichni byli nadšeni. Dělal mi krčky (drží už tak 12 let a nejdou rozeznat od původní struktury zubu), léčil mi mrtvý zub, trhal… Fakt nemám co dodat.

Pan Eduard Hábl je neobyčejný, a kouzelným způsobem svérázný člověk. Velmi přímý lékař, skvělý vypravěč (čehož je zapotřebí, když sedíte v zubařském křesle a je třeba aby vám někdo odvedl pozornost od vašich úzkostí). Vždy pacienta informuje, nenechává tápat. Dokážu si představit, že někomu jeho styl a osobnost může nebýt po chuti, ale pro mě je rozhodující způsob jednání a výsledek a ani jedno mě nikdy nezklamalo.

Mohu jen doporučit, nešla bych jinam než k doktoru Háblovi. Je pečlivý, netahá ze mě peníze zbytečně, je milý, vtipný, šikovný, rychlý. Jezdím k němu přes celou Prahu a rozhodně toho nelituji!

Velmi osobní přístup, nenechává se unést všemi novinkami každý nový postup pečlivě studuje a vyhodnocuje jeho přínos. Vždy vysvětluje postup léčby a zdůvodňuje ji, netahá z pacientů peníze za nejdražší zákroky. Navíc se u něj skutečně něčeká, mlžete se spolehout na objednací hodinu.

SUPER!!!! Musím říct, že doktor Hábl je vynikající, je vstřícný, milý, nemohu si na něj vůbec stěžovat!!!! Bere i bez objednání, když tak příjdu se sestrou nebo s mamkou!!!!

EXCELENTNÍ

poté, co jsem u dr Hábla absolvoval dvouletou léčbu, mi jiný, na rozdíl od Hábla šikovný zubní lékař pět let dával dohromady zuby po jeho zákrocích. Nyní jsem spokojen a chodím jen na kontroly. NEDOPORUČUJI.

Opět se Mudr. Podlešáková mstí a podepisuje se mým jménem na posudek pana doktora. Klidně si můžete ověřit, že jsem nikdy nebyla jeho pacientkou, pouze mi také vypracoval odborný posudek, protože Dr. Podlešáková mi zhotovila špatný metalokeramický můstek, za který jsem ji zaplatila 36000kč. Můstek je krátký, uvolněný a já trpím velkými bolestmi, které řeším léky proti bolestem a to IBALGIN 800. Celou stížnost na Dr. Podlešákovou nyní řeší soud!!!
Mám 5 odborných posudků a všechny jsou v můj prospěch.

Velice příjemný a hlavně je to velká kapacita ve svém oboru. Měla jsem možnost se s ním setkat, když mi dělal odborný posudek na můj metalokeramický můstek. Doporučuji všem.