DentalPrague
Zavadilova 5, Praha

Praktické zubní lékařství
Janovského 48/993, Praha

Very nice and professional. I've been going to her for 10 years and had two crowns and I'm happy to recommend her to others

Velice nepříjemná a arogantní zubařka a to při každé návštěvě zubní ordinace. V případě změny termínu, považuje její osobou nově stanovený čas jako za vyřízenou věc a ani nezeptá jestli nový čas vyhovuje a už vůbec nelze čekat, že se za změnu omluví. Když jsem zmínil, že v novém termínu již něco mám , a požádal jsem o dodržení původního termínu, tak mi sdělila, že jako lékař stanovuje pravidla ona a pokud se mi to nelíbí tak mám změnit lékaře. V případě zubní hygieny, mně bylo zdražení za tuto službu oznámeno až na křesle. Ani jsem se ji radši neodvážil sdělit, že by bylo bývalo vhodné mi to oznámit předem. Naštěstí jsem našel jiného zubáře, který se kromě dobře odvedené práce, umí i slušně chovat k pacientovi. Po odborné stránce OK, ale nic vyjímečného.

Umístění: Praktické zubní lékařství prevence zubního kazu

Paní doktorku NEDOPORUČUJI! Snažila jsem se být k ní loajální a jezdila do Prahy, i když jsme se přestěhovali, po odborné stránce je Ok - tedy kromě toho, že mi asi půl hodiny fotila všechny zuby a pak zjistila, že se jí nic neuložilo přes to, že to v průběhu focení kontrolovala. také mi jednou vyspravila zub s komentářem, že i ona má mezery, kde se jí zachytává jídla. Po tomto zákroku jsem se stala otrokem párátka a na další návštěvě mi opovrhujícím způsobem sdělila, že tam mám zánět dásně...
Jsem ale úplně mimo z jejího arogantního chování, slovního ponižování, dávání najevo, že já jsem ta co přišla s prosíkem.. je to nehorázné jednání člověka - lékaře. A když jsem slušně vyjádřila prosbu, že aspoň před mým malým synem by mohla být více asertivní, poslala mi sms, že když se mi něco nalíbí, tak už nemusím chodit. Asi hřeší na fatální nedostatek lékařů. Jsem ráda, že odcházím.

C

Paní doktorku jsem poznala , když ještě ordinovala v Lékařském domě.Co mne velmi udivilo, bylo její chování k sestře.
Nic nedělala dobře, zvýšeným a otráveným hlasem, očima vsloup a povzdechy jí jasně dávala najevo že není spokojena..K té mladé sestře to bylo nekolegiální a neprofesionální, když s Vámi paní doktorka mluví, nedívá se do očí, mluví povýšeným hlasem paní učitelky, která vše zná nejlépe.Je neupřímná, povýšená, arogantní a svým přístupem a neúctě ke klientům naprosto neprofesionální, nejdůležitější starost má, aby bylo zaplaceno, což je škoda, neboť jinak je šikovná, zuby vrtá citlivě a vybavení ordinace je také na výši..Pokud máte rádi od lékaře i osobní přístup tak rozhodně
nedoporučuji.

Ani já nemohu nikomu paní doktorku doporučit. Je opravdu velmi nepříjemná, náladová, chová se povýšeně a nic nevysvětlí, ani na požádání. Zároveň si ani nemyslím, že je odborník, protože po jejím ošetření a aplikaci korunky za nemalé peníze, jsem u svého nového zubaře zjistila, že mi paní doktorka nechala v kanálcích úlomky nástrojů, takže vše si musím nechat znovu předělat... Návštěva zubaře už tak není nic příjemného, tak proč si to dělat ještě horší. NEDOPORUČUJI!

Od paní doktorky jsem musela odejít. Je sice velmi šikovná ve svém oboru, ale s lidmi jednat neumí, to je její velká škoda. Je náladová, psychicky nevyrovnaná. Své problémy by měla řešit s odborníkem, jinak se jí pacienti i sestřičky rozutečou.

Musím k výše zmíněným názorům, se kterými souhlasím, ještě dodat, že také komunikace se sestrou není vůbec příjemná záležitost.

Dobry den, s doktorkou jsem byla velice nespokojena, je hruba na pacienta, pripada me vsechno vi a zna. Dale si uctuje nezakonnou polozku -> Příprava ordinace, usazení pacienta, jednorázové pomůcky, dezinfekce unitu: 196 Kč -> od pojistovny vim, ze tento poplatek ne NEZAKONNY. Zadala jsem o vraceni techto penez. Doktorka je vratila a tim i potvrdila, ze vydela na pacientech neopravnene. Dale po tomto me oznamila, at si hledam jineho stomatologa.

POZOR na Mudr Editu Hvezdovou->byla jsem velice nespokojena, je hruba na pacienta, pripada me vsechno vi a zna. Dale si uctuje nezakonnou polozku -> Příprava ordinace, usazení pacienta, jednorázové pomůcky, dezinfekce unitu: 196 Kč -> od pojistovny vim, ze tento poplatek ne NEZAKONNY. Zadala jsem o vraceni techto penez. Doktorka je vratila a tim i potvrdila, ze vydela na pacientech neopravnene. Dale po tomto me oznamila, at si hledam jineho stomatologa.

Paní doktorku Hvězdovou bohužel nemohu doporučit, a to ze dvou důvodů: za prvé pro její nepříjemné chování nejen vůči pacientům, ale i sestře (nevím, jak to ta holčina může vydržet) a za druhé kvůli vysokým platbám, kdy jsem za vyšetření syna (5 let) platila 409 Kč, i když na poslední prohlídce byl více než před rokem a minimálně 1x ročně je návštěva hrazena VZP. Paní doktorka má smlouvy s pojišťovnami. Na účtence byly následující položky: Příprava ordinace, usazení pacienta, jednorázové pomůcky, dezinfekce unitu: 196 Kč, Infiltrační anestezie - karpule: 213 Kč. Syn dostal jednu amalgánovou plombu, žádala jsem anestezii, kaz byl hluboký. Pro druhou plombu už jsme šli k jiné lékařce - MUDr. Conkové - kde byla návštěva a bílá plomba (bez anestezie - malý kaz) + zbroušení předchozí amalgánové plomby, která byla příliš vysoká, za celkovou sumu 0 Kč. Plus milá paní doktorka i sestra k tomu!