Janovského 48/993, Praha 7 , Praha
Lékařský dům Praha 7, a.s.

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí
U Nemocnice 2, Praha

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Nejlepsi, opravdu profesional, ktery zachranil moje strevo. V kratkem case zjistil anomalie a provedl rychle a uspesne vykon. Pri tom je velmi prijemny a ochotny odpovedet na vselke dotazy.

Velmi svědomitý lékař s lidským přístupem k pacientu. Zažila jsem ho před třemi lety jako chirurga na Bulovce, kde působil jako vedoucí lékař na JIPce a prováděl náročné operační zákroky. Mému tatínkovi s rakovinou slinivky již pomoci nedokázal, bohužel, ale operaci provedl výtečně a do poslední chvíle se snažil ulehčit trápení, i když vyhlídky již byly beznadějné. Za celou dobu jsem potkala mnoho zdravotníků i lékařů, ale málokoho s tak hluboce lidským empatickým přístupem – navzdory vnější slupce přísnosti, která staví člověka do pozoru. Je třeba ocenit i to, že člověk po tolika letech působení v oboru, nečiní vše automaticky a lhostejně jako na běžícím pásu, ale k lidem přistupuje profesionálně i empaticky zároveň.

výborný lékař na první dojem nepřístupný a odměřený ale není to tak.