Zubní ordinace
náměstí Bořislavka 9/416, Praha

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Naprostá spokojenost při každé návštěvě
jednáním, přístupem chodíme i s manželkou a děti i kdy musí přes celou Prahu

Umístění: Zubní ordinace

K paní doktorce chodí naše celá rodina a jsme nadmíru spokojeni. Dříve jsem měla fobii ze zubaře a bála jsme se tam chodit a podle toho moje zuby vypadaly. Teď chodím pravidelně každých půl roku a nemám vážnější problémy. Individuálně řeší každý problém.

Umístění: Zubní ordinace Pravidelná kontrola

Po odborné i lidské stránce hodnotím za velkou jedničku. Naprosto bez výhrad. Opakovaná návštěva rovná se opakovaná spokojenost! Kdyby takto pracoval každý...

Umístění: Zubní ordinace

Vynikající paní doktorka. Oceňuji především příjemné vystupování, vysokou odbornost, velmi dobré vybavení zubní ordinace a zázemí. S každým Vašim zoubkem se doslova "piplá", vše s Vámi ochotně konzultuje, vysvětlí, poradí a nabídne několik alternativ. Je velmi precizní, vstřícná, nešidí svoji práci, má citlivý a svědomitý přístup k pacientům.Nedávno jsem byl akutně ošetřen dcerou paní doktorky a potěšilo mě, že její přístup a zákrok byl rovněž velmi profesionální.

Václav Horejsek

K paní doktorce chodíme léta, celá rodina a teď i náš maličký, je to nejhodnější zubní lékařka.Nechápu,jak tady někdo může napsat,že od ní odchází,že je nepříjemná či něco zlého.Náš syn měl fobii z bílého pláště,
a vždy si ho sundala,aby se jí nebál.Paní doktorce děkujeme za její péči.

Nejúžasnější zubní lékařka jakou jsem kdy poznala! Ze zubařů jsem měla fóbii. K paní doktorce se vůbec nebojím chodit a souhlasím s názorem, že u ní všechno bolí tak nějak méně. Štěstí, že i její dcera se vydala na stejnou profesní dráhu. Přeji jí, aby byla po mamince.

No nechápu jak si někdo u této zubařky mohl vypěstovat fobii ze zubařů:).. ja jsem se zubařů bál víc než 10 let a moje zuby to bohužel odnesli docela. Teď chodím zde a NAOPAK jsem si vypěstoval dobrý pocit, když k této zubařce jdu. Takový skvělý přístup jsem nezažil nikdy u žádného zubaře, ani u kteréhokoliv jiného druhu doktora. Jsem neuvěřitelně šťastný, že mám to štěstí chodit právě sem.

K paní doktorce chodím od mala a vypěstovala jsem si u ní fobii ze zubařů. Momentálně hledám jiného. Když vidí, že se člověk bojí, rozhodně by na něj neměla být nepříjemná a připomínat, že má v čekárně ještě někoho jiného, že na něj nemá čas, i když ho před tím v klidu nechala 3/4 hodiny čekat. Chodili jsme k ní celá rodina, ale postupně všichni odcházíme.

Velmi deobrá lékařka. Spokojenost Harusovi

Velmi dobrá, naprostá spokojenost