Další dostupný termín:

Dentální hygiena • 1 250 Kč +5 Více

Fotokompozitní výplně • od 1 750 kč

Ošetření kořenových kanálků • od 3 000 kč

Porcelánové korunky • od 6 500 kč

Ráda se zaměřuji na pacienta jako jedinečnou bytost a využívám moderní stomatologické metody v kombinaci s celostní medicínou a homeopatií.

• zubní kaz

od 3 000 kč

Porcelánové korunky

od 6 500 kč

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Vstupní vyšetření,rentgenová dokumentace,léčebný a finanční plán

od 900 kč

Zubní rentgen

Dozvědět se více

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie Vstupní vyšetření, pravidelné návštěvy.

K paní zubařce jsem přešla v roce 2017 a připadala jsem si jako Alenka v říši divů. Začalo to úsměvem a srdečným přivítáním s podáním ruky. Lidskost, skutečný zájem o pacienta, podrobné vysvětlení, co jde dělat a proč. Žádný spěch. Jako příjemný bonus vám dá vybrat hudbu, kterou si přejete poslouchat při zákroku :)
Paní doktorka mě zbavila mého velkého strachu ze zubařů a neustálého odkládání preventivních prohlídek.
Vyměnila mi postupně všech 13 amalgámových plomb za bílé a já si začala konečně pořádně čistit zuby (díky praktickému zaškolení její dentální hygienistky) a hlavně chodit pravidelně na prohlídky, na které se vyloženě těším. Když jsme se přestěhovali z Brna 155km daleko, přesto za ní dál dojíždím... za tu péči, energii a pocit mi to stojí.
Díky za vše ❤️

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

pozitiva: Paní doktorka je manuálně zručná, komunikativní.
negativa: Dle jejich slov neléčí osmičky, může vás nutit k extrakci protilehlého zdravého zubu. Pozor, pacienta s antikoagulační léčbou nabádá vynechat léky před extrakcí (tj. nadřazuje medicínské zvládnutí krvácivosti při extrakci nad rizikem recidivy iktu)

MUDr. Dana Pokorná

Děkuji za pozitivní i ostatní hodnocení. Vysazení léků indikuji na základě nařízení chirurga,ke kterému pacienta k extrakci odesílám. Jedná se o vysazení krátkodobé,které pacienta neohrozí. Vytržení respektive opravení osmiček posuzuji vždy individuálně a pacientovi se snažím poskytnout důkladné vysvětlení navrhovaného postupu.Konečné rozhodnutí je ale každopádně na něm samotném.

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie Vstupní vyšetření

Kde se vzalo tolik pozitivních hodnocení nechápu ale budiž.
Při vstupní prohlídce jsem se zeptal, proč stojí plomba takovou ceny, když průměr je nižší? Odpověděla, že "tak to prostě je a pokud se mi něco nelíbí, tak mám jít jinam". Za mě je paní doktorka jen další v řadě arogantních zubařů, jejichž snaha je pouze vydělat si.
Pokud jde o zařízení (byl jsem vloni), bylo zastaralé. Objednávání a sestry ok.

MUDr. Dana Pokorná

Cenová kalkulace výplní a ostatních výkonů se odvíjí od nákladů konkrétní ordinace,které dle zákona zpracovává nezávislé pracoviště. Jiná je tedy v centru města a jiná na vesnici, záleží také na kvalitě používaných materiálů a dalších faktorech. Pacient má samozřejmě možnost volby lékaře a je velmi důležité ,aby vzájemný vztah byl založen na důvěře a pozitivním přístupu. Veškeré vybavení bylo pořizováno před 3-4 lety nebo později, za zastaralé ho tedy nepovažujeme.

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie Vstupní vyšetření

Paní doktorka byla velice milá, ochotná a příjemná. Všechno potřebné dopředu vysvětlila. Netahá z pacienta zbytečně peníze, informuje o ceně a nechá na pacientovi, zda si zákrok přeje nebo ne. Za moje vyjádření, že používám jenom zubní kartáček mě "nepeckovala" jako malé dítě, jak se to dělo u některých doktorů předtím, nýbrž mi hezky vysvětlila, proč to není dobré. Paní doktorka je rozhodně profesionál na svém místě. Zatím po vstupní prohlidce nejlepší zubařka, jakou jsem kdy navštívila a myslím, že ani po ošetření nebudu měnit názor. :) Můžu doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie Vstupní vyšetření,rentgenová dokumentace,léčebný a finanční plán

Velice příjemná prohlídka! Pani doktorka vše podrobně vysvětlila, co a jak bude provádět a byla velice pečlivá. Vřele doporučuji :)

Všechna ošetření proběhla v pořádku, paní doktorka je pečlivá, zručná a precizní. S pacienty jedná korektně a přívětivě, co víc si přát. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie preventivní prohlídka

Velmi profesionální a vstřícná paní doktorka, která každému navrhne plán léčby přesně na míru (navíc s použitím moderních metod). Krásné prostředí a milé sestřičky.

Moje návštěva v tomto zařízení byla první, ale i tak, příjemné prostředí, příjemná paní doktorka, chválím.

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Všem, kteří se bojí zubařů a chtějí dobrou péči vřele doporučuji. Našla jsem zde profesionální přístup spolu s lidskostí a empatii. Paní doktorka rovnou navrhla plán léčby, vše mi ukázala a vysvětlila. Prostředí a kolektiv celé ordinace působí také velmi příjemně!
Moc děkuji a přeji si více takových lékařů!

Pani lekarka velmi prijemna, vysvetli ukaze a aj povie dopredu cenu za vykon a mate moznost si vybrat ci ukon chcete.. disponuje modernou technikou. Som spokojna

• zubní kaz
  • onemocnění dásní