MUDr.

Dana Pokorná

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

21 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 582 návštěv profilu během posledních 30 dní

Ráda se zaměřuji na pacienta jako jedinečnou bytost a využívám moderní stomatologické metody v kombinaci s celostní medicínou a homeopatií. Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• P

Kde se vzalo tolik pozitivních hodnocení nechápu ale budiž.
    Při vstupní prohlídce jsem se zeptal, proč stojí plomba takovou ceny, když průměr je nižší? Odpověděla, že "tak to prostě je a pokud se mi něco nelíbí, tak mám jít jinam". Za mě je paní doktorka jen další v řadě arogantních zubařů, jejichž snaha je pouze vydělat si.
    Pokud jde o zařízení (byl jsem vloni), bylo zastaralé. Objednávání a sestry ok.

• Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologieSlužby: Vstupní vyšetření

Paní doktorka byla velice milá, ochotná a příjemná. Všechno potřebné dopředu vysvětlila. Netahá z pacienta zbytečně peníze, informuje o ceně a nechá na pacientovi, zda si zákrok přeje nebo ne. Za moje vyjádření, že používám jenom zubní kartáček mě "nepeckovala" jako malé dítě, jak se to dělo u některých doktorů předtím, nýbrž mi hezky vysvětlila, proč to není dobré. Paní doktorka je rozhodně profesionál na svém místě. Zatím po vstupní prohlidce nejlepší zubařka, jakou jsem kdy navštívila a myslím, že ani po ošetření nebudu měnit názor. :) Můžu doporučit.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologieSlužby: Vstupní vyšetření,rentgenová dokumentace,léčebný a finanční plán

Velice příjemná prohlídka! Pani doktorka vše podrobně vysvětlila, co a jak bude provádět a byla velice pečlivá. Vřele doporučuji :)

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Všechna ošetření proběhla v pořádku, paní doktorka je pečlivá, zručná a precizní. S pacienty jedná korektně a přívětivě, co víc si přát. :)

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologieSlužby: preventivní prohlídka

Velmi profesionální a vstřícná paní doktorka, která každému navrhne plán léčby přesně na míru (navíc s použitím moderních metod). Krásné prostředí a milé sestřičky.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moje návštěva v tomto zařízení byla první, ale i tak, příjemné prostředí, příjemná paní doktorka, chválím.

• T
    Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Všem, kteří se bojí zubařů a chtějí dobrou péči vřele doporučuji. Našla jsem zde profesionální přístup spolu s lidskostí a empatii. Paní doktorka rovnou navrhla plán léčby, vše mi ukázala a vysvětlila. Prostředí a kolektiv celé ordinace působí také velmi příjemně!
    Moc děkuji a přeji si více takových lékařů!

• A
    Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Pani lekarka velmi prijemna, vysvetli ukaze a aj povie dopredu cenu za vykon a mate moznost si vybrat ci ukon chcete.. disponuje modernou technikou. Som spokojna

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku jsem navštívila na doporučení jiného pacienta. Její přístup byl profesionální a velmi vstřícný. Okamžitě navrhla postup léčby a nabídla mi další termín objednání. Pracoviště je moderně vybaveno a veškerý personál je příjemný.

• F
    Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Dokonalý profesionál!Skvela pani zubarka, vsetko vysvetlila a bola velmi mila. Sla som tam s bolestou zubu a odisla spokojna. Urcite sa vratim a odporucam aj pre inych ludi, ktori hladaju spolahliveho zubara v Prahe.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Ráda se zaměřuji na pacienta jako jedinečnou bytost a využívám moderní stomatologické metody v kombinaci s celostní medicínou a homeopatií.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy