MUDr.

Dana Pokorná

Zubař

19 názorů +přidat

Ráda se zaměřuji na pacienta jako jedinečnou bytost a využívám moderní stomatologické metody v kombinaci s celostní medicínou a homeopatií. Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologieSlužby: Vstupní vyšetření,rentgenová dokumentace,léčebný a finanční plán

Velice příjemná prohlídka! Pani doktorka vše podrobně vysvětlila, co a jak bude provádět a byla velice pečlivá. Vřele doporučuji :)

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Všechna ošetření proběhla v pořádku, paní doktorka je pečlivá, zručná a precizní. S pacienty jedná korektně a přívětivě, co víc si přát. :)

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologieSlužby: preventivní prohlídka

Velmi profesionální a vstřícná paní doktorka, která každému navrhne plán léčby přesně na míru (navíc s použitím moderních metod). Krásné prostředí a milé sestřičky.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moje návštěva v tomto zařízení byla první, ale i tak, příjemné prostředí, příjemná paní doktorka, chválím.

• T
    Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Všem, kteří se bojí zubařů a chtějí dobrou péči vřele doporučuji. Našla jsem zde profesionální přístup spolu s lidskostí a empatii. Paní doktorka rovnou navrhla plán léčby, vše mi ukázala a vysvětlila. Prostředí a kolektiv celé ordinace působí také velmi příjemně!
    Moc děkuji a přeji si více takových lékařů!

• A
    Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Pani lekarka velmi prijemna, vysvetli ukaze a aj povie dopredu cenu za vykon a mate moznost si vybrat ci ukon chcete.. disponuje modernou technikou. Som spokojna

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku jsem navštívila na doporučení jiného pacienta. Její přístup byl profesionální a velmi vstřícný. Okamžitě navrhla postup léčby a nabídla mi další termín objednání. Pracoviště je moderně vybaveno a veškerý personál je příjemný.

• F
    Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Dokonalý profesionál!Skvela pani zubarka, vsetko vysvetlila a bola velmi mila. Sla som tam s bolestou zubu a odisla spokojna. Urcite sa vratim a odporucam aj pre inych ludi, ktori hladaju spolahliveho zubara v Prahe.

• K
    Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Celkově toto místo musím hodnotit velmi kladně, hned na začátek Vás přivítají s krásným vstřícným úsměvem a přesně v objednaný čas jdete. Osobně mám zkušenost s paní doktorkou Pokornou, pracuje s obrovskou péčí, neustále se ujišťuje jestli něco nebolí a je vše v pořádku. Opravdu špičkové jednání a velmi milý, přátelský i odborný přístup.
    Mám osobně trošku paniku ze zubařů, nicméně teď se těším na další návštěvu, protože vím, že mi konečně někdo pomůže bez nějakých předsudků!

• Z
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Super profesionální a zároveň lidský přístup. Oceňuji objednávání přes internet a pečlivost paní zubařky. Doporučuji!

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Ráda se zaměřuji na pacienta jako jedinečnou bytost a využívám moderní stomatologické metody v kombinaci s celostní medicínou a homeopatií.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy