Stomatologická ordinace
Pod Marjánkou 12/1906, Praha

K paní doktorce jsem chodila několik let. Vstřícná a milá tedy je, to se musí necht. Ale nebyla jsem úplne spokojená kvůli již zmíněným "podnikatelským praktikám" a časem se k tomu přidali i pochybnosti o odbornosti. Nového zubaře jsem však nehledala, říkala jsem si: "zatím je to pořád dobrý". Před nějakou dobou jsem se přestěhovala. Můj nový zubař nevěřil vlastním očím když to dílo spatřil. Korunka samotná je prý neodborná práce, namísto 4 nervů jsem měla celá ta léta pod korunkou ošetřeny jenom 2, kanálky u těch dvou ošetřených nejsou vyplněny na 100% a začalo to dělat problémy. Celý se to musí udělat znovu...nebudu se radši rozepisovat kolik to stálo a kolik to ještě stát bude.

Pokud dobře platíte, probere s Vámi leckdo i životní osudy - proč ne, stojí to za to. Nejlepší postup je zaplombovat, pak se zub případně pod placenou plombou zkazí.Tak zaplatit novou plombu.Potom tahat nervy,zub umrtvit, ošetřit kanálky - za slušné peníze si koupíte skvělý materiál na ošetření kanálků s novou placenou plombou.Pokud poté se zub musí vytrhnout, zaplatíte drahý umělý. Když pacientům nevadí, že platí i to, co hradí pojišťovna ...

K paní doktorce jsem chodila několik let a je pravda, že po odborné stránce byla opravdu výborná. Příčilo se mi však její "obchodní" jednání, což byl důvod, proč jsem si našla jiného a stejně dobrého lékaře. Paní doktorka se viditelně a protivně honí za penězi a nechá si platit za služby, které jí proplácí pojišťovna. Ceny za zubní náhrady jsou také předražené. Pokud tedy nepatříte mezi horních 10000, nedoporučuji.

Pí.doktorka je nejen dobrá lékařka ale hlavně člověk,který pacienta vyslechne a probere s ním i životní osudy.Je k lidem milá a přívětivá.Mám s ní velmi dobré zkušenosti osobní,a prot ji doporučuji všem. M.

K paní doktorce Žďánské jsme začali chodit s manželem od dubna.Jsme s ní moc spokojeni a můžeme ji jedině doporučit.Paní doktorka je velmi příjemná, sympatická, lidská a ve všech směrech pečlivá profesionálka.Poradí a doporučí, jak o zuby správně pečovat.V objednaný čas jdete rovnou do ordinace.Sestřička je také moc milá a snaží se vyhovět termínu objednání,jaký vám vyhovuje.Paní doktorka Žďánská, je nejlepší stomatolog jakého znám.

Nemohu soudit

Velice vstřícná a milá s profesionálním přístupem. Dokáže si poradit s mnoha zubními obtížemi. Výborná i v oblasti prevence.Celá naše rodina je s její péčí velmi spokojena.

Paní doktorka je velká odbornice, dělala mi odborný posudek na špatně provedenou protetickou práci MUDr. Podlešákové, která taktéž sídlí na Praze 6. Je velmi milá a své práci rozumí, na ní je vidět, že jí práce baví. Chci jí zároveň poděkovat za posudek, který vypracovala a odhalila to, že můstek, za který jsem zaplatila 36000kč Podlešákové je krátký a uvolněný!!! Hodnocení, které někdo napsal mým jménem SE ABSOLUTNĚ NEZAKLÁDÁ NA PRAVDĚ, PROTOŽE PANÍ DOKTORKA ŽĎÁNSKÁ MI POUZE VYPRACOVALA POSUDEK A TO, ŽE MI SNAD DĚLALA NĚJAKOU PROTETICKOU PRÁCI JE NESMYSL.

paní doktorku Žďánskou velmi doporučuji. Chodí k ní skoro celá naše rodina a všichni jsou opravdu velmi spokojeni. Poradí si s každým problémem a k pacientům je empatická. Navíc je to bezva ženská se smyslem pro humor!