Adresa

Soukromá stomatologická praxe
V Aleji 488, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřený profil
Umístění: Soukromá stomatologická praxe

Jsem nejšťastnější že jsem se k paní doktorce dostala, protože je opravdu skvělá a nejen jako zubní lékař ale i jako člověk :) Velké děkuji, Gabriela

Z
Ověřený profil
Umístění: Soukromá stomatologická praxe

Chodime za p. doktorkou z Bratislavy cela rodina 4 roky. Perfektna zubarka s profesionalym a ludskym pristupom. Mozeme len odporucit.

K
Ověřený profil

Paní doktorka je na některé věci šikovná a na některé vůbec. S běžnými problémy se vypořádá dobře, když ale neví co si počít, tak je velmi nepříjemná a nedokáže se s tím vyrovnat. Umí být milá, ale zároveň mluví o svých pacientech ošklivě před svými dalšími pacienty, což považuji za vysoce neprofesionální.


P
Ověřený profil

Souhlasím s názory výše, velmi profesionální a lidský přístup, špičkově vybavená ordinace. Doporučuji všem, co hledají kvalitní přístup.


M

Každé anonymní hodnocení někoho na internetu,svádí k tomu někoho beztrestně pomluvit či naopak nezaslouženě vyzvednout do nebes.Proto mi mužete a nebo nemusíte věřit,ale já si za svým názorem opravdu stojím.Přišel jsem do ordinace skoro včas tzn.5min po dvanácté a zdržel jsem se na dva měsíce trpělivé práce na totální obnově zanedbaného chrupu.Kdo je slušný a poctivý,dočká se stejného přístupu a bude nadšený.Kdo je zlý,sprostý a vypočítavý najděte si prosím k obtěžování někoho jiného.Takže pro mě jasný palec nahoru.


G

Milá paní doktorko a sestřičko.
Chtěla jsem vám oběma ještě jednou poděkovat za vaši práci.Už jsem si docela zvykla na nové prostředí v puse a musím říct,že je mi najednou lehčeji.
Přeji vám hodně pracovních úspěchů ve vaší krásné práci,kde můžete rozdávat úsměvy a tím činit lidi šťastnější.


M

Naprosto profesionální a lidský přístup, špičkově vybevená ordinace. Výborně odvedená práce...
P.S. Nemá smlouvu s žádnou pojišťovnou. Mohu vřele doporučit, zatím nejlepší dentista(ka), ke které jsem přišel..


Došlo k chybě, zkuste to znovu