Soukromá stomatologická praxe
V Aleji 488, Praha

Umístění: Soukromá stomatologická praxe

Jsem nejšťastnější že jsem se k paní doktorce dostala, protože je opravdu skvělá a nejen jako zubní lékař ale i jako člověk :) Velké děkuji, Gabriela

Umístění: Soukromá stomatologická praxe

Chodime za p. doktorkou z Bratislavy cela rodina 4 roky. Perfektna zubarka s profesionalym a ludskym pristupom. Mozeme len odporucit.

Paní doktorka je na některé věci šikovná a na některé vůbec. S běžnými problémy se vypořádá dobře, když ale neví co si počít, tak je velmi nepříjemná a nedokáže se s tím vyrovnat. Umí být milá, ale zároveň mluví o svých pacientech ošklivě před svými dalšími pacienty, což považuji za vysoce neprofesionální.

Souhlasím s názory výše, velmi profesionální a lidský přístup, špičkově vybavená ordinace. Doporučuji všem, co hledají kvalitní přístup.

Každé anonymní hodnocení někoho na internetu,svádí k tomu někoho beztrestně pomluvit či naopak nezaslouženě vyzvednout do nebes.Proto mi mužete a nebo nemusíte věřit,ale já si za svým názorem opravdu stojím.Přišel jsem do ordinace skoro včas tzn.5min po dvanácté a zdržel jsem se na dva měsíce trpělivé práce na totální obnově zanedbaného chrupu.Kdo je slušný a poctivý,dočká se stejného přístupu a bude nadšený.Kdo je zlý,sprostý a vypočítavý najděte si prosím k obtěžování někoho jiného.Takže pro mě jasný palec nahoru.

Milá paní doktorko a sestřičko.
Chtěla jsem vám oběma ještě jednou poděkovat za vaši práci.Už jsem si docela zvykla na nové prostředí v puse a musím říct,že je mi najednou lehčeji.
Přeji vám hodně pracovních úspěchů ve vaší krásné práci,kde můžete rozdávat úsměvy a tím činit lidi šťastnější.

Naprosto profesionální a lidský přístup, špičkově vybevená ordinace. Výborně odvedená práce...
P.S. Nemá smlouvu s žádnou pojišťovnou. Mohu vřele doporučit, zatím nejlepší dentista(ka), ke které jsem přišel..