Poliklinika Černý Most
Generála Janouška 902/17, Praha

Opravdu úžasný doktor! Ze zubařů mám strach, avšak u něj jsem se i smála. Každý krok, postup, následek... Vše vysvětlil. Na vše ptal, kontroloval můj stav a hlavně vyřešil můj problém i 3 týdny před termínem porodu. Rozhodně jsem s ním byla velmi spokojená. Jsem ráda, že jsem na něj na zubní pohotovosti narazila. Trhal mi horní 4ku, která byla rozlomená a v dásní se hýbala. Zvládl to náramně. Plus dolní 6tka vyčistil kanálky a udělal řez do dásně, aby hnis mohl ven. Moje naděje pro empatické, profesionální a starostlivé zubaře díky němu stále žije.

Byl jsem objednán na extrakci osmičky č. 48. Předem jsme věděli, že to nebude snadné, zub byl velmi blízko nervu. Pan doktor Kurti mi vše velmi důkladně a lidsky vysvětlil. Potom velmi šetrně nasadil anestetika, každý svůj krok, každou maličkou aktivitu slovně vysvětloval a doptával se a zkoušel, zda je ošetřovaná oblast necitlivá a pokud jsem jen trochu naznačil, hned přidával anestetika. Operace byla náročná. Bolest žádná nebo minimální v mezích odpovídající složitosti a hloubce mého zubu. Nikdy v životě jsem se nesetkal s tak ohleduplným a empatickým přístupem. Vše dopadlo dobře, pan doktor je profesionál každým coulem. Od nikoho jiného bych si zub už vytrhnout nenechal.

Byl jsem rychle, bezbolestně a efektivně ošetřen. Podrobnosti zákroku, možnosti a cena bylo všechno s čím jsem byl seznámen před začátkem. Můžu jenom chválit. :)

Chcete, aby Vám vytrhnul ten nejlepší zubař osmičku, přijďte sem, bude se Vám to líbit a budete se u toho smát!. Slovo profesionál je pro něj slabé slovo, je to špičkový odborník, který mi dělal poměrně náročnou chirurgickou extrakci zubu č. 38, vše proběhlo tak dokonale, že dneska druhý den se cítím úplně skvěle a jen o něčem matně vím, že se mi dělo v puse včera. Děkuji moc pane doktore, všem Vás budu doporučovat.

Umístění: jiné místo chirurgická extrakce zubu

Pan doktor i celý jeho tým pracovali fantasticky. Extrakce byla zcela bezbolestná a opravdu rychlá. Časově velmi dobře naplánované a zvládnuté. Rozhodně si odnáším hezké vzpomínky a dobrou zkušenost, což u extrakce osmiček není běžné.

Umístění: jiné místo extrakce zubu

Vyhledal jsem chirurgickou ordinaci kvůli potřebě extrakce sedmičky, která byla ve špatném stavu. Pak doktor Kurti byl velmi milý, vyslechl co mé návštěvě předcházelo, vše vysvětlil a upozornil na možné důsledky. Samotná extrakce byla zcela bezbolestná a překvapivě rychlá. Velice profesionální přístup, za který jsem velmi vděčný. Děkuji!

Umístění: jiné místo zubní vyšetření

Musím říct, že poprvé jsem byla u zubního lékaře který byl velmi milý,laskavý vše bezbolestné. Všechno mi vysvětlil, perfektní přístup. Doporučuji! Velmi milá sestřička. Doktora jsem potkala na pohotovosti ve Spálené, zánět pod pětkou extrakce.

Byla jsem nucena v neděli navštívit lékařskou pohotovost ve Spálené ulici pro zhoršující se bolest zubu. Ordinoval MDDr. Ciljan,který byl sice příjemný,ale vůbec mi nepomohl. Nerozpoznal akutní zánět zubu a aplikoval mi jen dren do parodontálního chobotu, i když jsem avízovala stále se zhoršující a nereagující na analgetika bolest zubu. V pondělí mi moje lékařka zub trhala ve velkém zánětu a velmi se divila tomu,že mi pan doktor na pohotovosti zub nevytrhl nebo minimálně neotevřel.

Bola som na pohotovosti so zubnym kazom v Spalenej ulici a zostala som v prijemnom soku aky bol pan doktor mily a trpezlivy. Viac takychto doktorov!

V důsledku dlouhodobé nemoci přícházím o zdravé zuby...s velikou bolestí jsem musela vyhledat pohotovost Praha - Spálená ulice, kde mně ošetřil a musel akutně vytrhnout zub pan MDDRr. Ciljan. Lidský, citlivý a profesionální přístup, sluníčko v očích a vše bezbolestně. Moc děkuji a přeji jen to nejlepší. Hromasová