Fakultní nemocnice v Motole
V Úvalu 84, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole Jiný

Paní doktorka je moc milá, empatická a lidská. Moc doporučuji a děkuji, takhle by to mělo vypadat. :)

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole

Paní doktorka mě laparoskopicky operovala a nejenže odvedla naprosto precizní a bezchybnou práci, ale zároveň byla nejmilejší osobou kterou jsem v nemocnici potkal. Před operací mi vše perfektně vysvětlila, po operaci mě přišla na pokoj navštívit ještě v den operace i den následující. Děkuji! (je za co)

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole operace kýly

Pani doktorka je velice milá, laskavá, ochotná, ale hlavně je vynikající a skvělý operatér. Jak se říká" má zlaté ruce" V dnešní uspěchané době se taková usměvavá, obětavá lékařka , kdy medicina pro ni neni prace, ale poslání nevidí. Děkuji moc za manžela...Renáta V.

Paní doktorka je velice milá a vstřícná, vše pěkně vysvětlí a poradí. Předpokládám, že FN Motol znovu ráda navštívím.

Paní doktorka je nejen velmi šikovná a chytrá lékařka, ale na rozdíl od řady jiných je i velmi milá, jemná, empatická, nikdy se nemračí a všechno trpělivě vysvětlí, aby pacient věděl, co ho čeká. Sama jsem jejích služeb využila několikrát s maminkou a manželem, vždycky o nás bylo královsky postaráno, i když poprvé jsme se potkali uprostřed noci, a byli jsme asi stí pacienti tu noc... Stejně se nám dostalo tak milého přivítání, že i manžel ztratil strach z doktorů a trochu pookřál. Děkujeme.

Velmi šikovná a precizní paní doktorka , navíc obětavá a vstřícná pacientům.