Lidická 977/23a, Brno
MUDr. Milidragová & MDDr. Bakošová (mapa)

Parodontologické konzultace

Preventivní vyšetření dutin ústní

Zubní vyšetření

Parodontologické konzultace

Preventivní vyšetření dutin ústní

Zubní vyšetření

MUDr. Milidragová & MDDr. Bakošová

Paní zubařka je skvělá. Vždy ochotně všechno vysvětlí a dle mého (laického) názoru je velmi precizní. Doporučuji ji všem v mém okolí, jelikož pro mě díky ní není chození k zubaři utrpení. Krásné a čisté prostředí je už jen příjemným doplňkem.

Výborná zubařka and velmi milá. Výborný přístup k pacientovi a skvělá péče. Myslím, že je třeba ocenit především jeji lidský přístup a komunikaci s pacientem. Zákrok byl pokud možno bezbolestný. Děkuji paní doktorce, pomohla mi když mi bylo nejhůře. Jsem velice spokojená.Rozhodně doporučuji.

Dr. Bakosova is great! She makes herself available whenever her patients need her. She works diligently and strives to provide patients with the best care possible. I highly recommend her and will continue to go to her. She is sincerely concerned for her patients' well-being and works hard to help them.

S touto zubařkou nemám dobré zkušenosti. Odstranila mi plombu, vyvrtala díru a nechala to tak. Za půl roku jsem s tím musel jet akutně na pohotovost, už se k ní nevrátím.

Výborná zubařka, v ordinaci jsem se cítila moc dobře a již nemám důvod přecházet k jinému zubařovi. Nejlepší přístup a bezbolestná ošetření!

Vynikající a profesionální paní doktorka, která má nejen úžasný přístup k zubům, ale i k pacientům. Totálně odbourala moje obavy ze zubařských zákroků, je velice jemná a empatická, ale zároveň dokáže zuby skvěle opravit. Kdo chce být perfektně ošetřen v moderní a příjemné ordinaci, určitě vřele doporučuji tuto lékařku.

Velmi milá, mladá a pečlivá paní doktorka s výborným přístupem k pacientovi. Vřele doporučuji všem, kteří mají problémy také s paradentózou.

Ačkoliv je velice mladá (a velice pohledná) je i velice schopná. Bezproblému a hlavně bezbolestně mi opravila zuby s maximální pečlivostí. Vřele doporučuji.
J.J.

Jsem moc spokojen, paní doktorka výborná, velmi šetrné ošetření, vysvětlení každého postupu a vynikající přístup k pacientům.