Poliklinika
Tenisová, Praha

Moje velké štěstí, že jsem si recenzi předchozího pacienta přečetl až poté, co jsem navštívil pana doktora v jeho nové ordinaci. Důvod je prostý, po přečtení prvotního hodnocení bych nikdy takového stomatologa nenavštívil. Vybavení ordinace, celkové prostředí, slušné a profesionální chování pana doktora mne mile překvapilo. Pan doktor mi vše (pro mne jako laika) srozumitelným způsobem vysvětlil včetně stanovení ceny a choval se ke mne velmi slušně a ochotně. Zákrok ze strany pana doktora byl dle mého názoru proveden pečlivě a řádně (mohu srovnat po zkušenost s jiným panem zubařem). Rovněž jsem rád, že se jedná o mladého zubaře, který používá moderní technologie a moderní léčebné postupy. Prostě jsem byl velmi spokojen a jsem rád, že jsem po dlouhé době konečně našel toho „svého pravého“ zubaře.

Dlouho jsem se rozmýšlel jestli mám napsat tuhle negativní recenzi ale po dnešním zákroku mi došla trpělivost. Rozumím tomu, že každý nějak začíná ale co nechápu, že jsem nikdy neměl problémy se zuby a po setkání s panem doktorem jsou problémy po každé návštěvě.
1) Můj problém byl takový, že mě po několika letech mě začala bolet šestka pan doktor samozřejmě profesionálně vše opravil. Bohužel ale po několika dnech plomba částečně vypadla budiž to se stane. Ale zub mě začal velice bolet a později sedmička vedle pan doktor navrhl čištění kanálků budiž souhlasil jsem ale zapomenul mi říct takovou maličkost a to kolik zákrok stojí což jsem se dozvěděl asi po třech dalších návštěvách. Opakovaně mě zub stále bolel i když doktor tvrdil, že je zub už mrtvý. Ale snad vím co cítím ne! Předposlední návštěvu jsem to už nevydržel a s tím, že je profesionál by on měl poznat co mi je a ne já. Problém byl očividně v tom, že jsem měl stále problém s tou šestkou ale to musí vědět ne já.

2) Dneska to celé završilo to,že jsem měl jít na uzavření kanálků ale co se dneska dělo v ordinaci to jsem teda vážně ještě nezažil já jako klient, kterého něco bolí nemusím být svědkem arogantního chování tohoto pana doktora a co víc jeho hádek se sestřičkou. Bylo na něm vidět, že je naštvaný a to se prokázalo i v zákroku byl nesoustředěný jeho naštvanost se projevila v tom, že když upaloval čepy několikrát mě spálil a nařízl tvář zevnitř. A nakonec jak mi tvrdil, že mám tři kořínky promiňte neznám profesionální název tak zjistil až dneska že mám čtyři TO JE PROSTĚ VRCHOL!!! Na závěr zaplatil jsem několik tisíc za FUŠEŘINU?? Snad ne ale potom co sestřička když jsem odcházel řekla kdyby to bolelo zavolejte jsem odvětil, že zavolám ale pro kartu, že opravdu nechci být u doktora který očividně nemá takové zkušenosti aby svoji praxy vykonával v takové kvalitě aby vše bylo v pořádku.

Opravdu se ptám máme jako klienti být svědky naštvanosti, neprofesionality a nelibého zacházení a když nám ani není ochota vysvětlit co se bude dít a co to bude stát??!! Nechci tímhle nikoho osočovat ani nijak urážet ale abych jeden zub řešil 3 MĚSÍCE a POTOM NAKONEC ZJISTIL, ŽE PŘÍČINA JE JINDE!!! PROBOHA KDE TO JSME!!! Záměrně nedávám velmi slabé protože věřím, že každý máme svoje chvilky ale takové chování nepatří na pracoviště tohoto typu a chápu, že další zkušenosti panu doktorovi pomohou.