Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Poliklinika Mazurská Tatinek

Moc dekuji panu doktorovi za jeho praci! Je velice sikovny a tatinkovi zprijemnil zivot o mnoho let. Mne ulehcil praci a zato patri velke diky za lidskost! Moc si tohoto pristupu lekare k pacientovi vazim

Velmi slabý... Sdělil mi, že je vše v naprostém pořádu
Nedalo mi to a šel jsem během týdne k jinému urologovi, který diagnostikoval zánět ledvin. Jako odborníka naprosto nedoporučuji!

Pana doktora mám moc ráda, je moc hodný. Možná se někdy zdá trochu netolerantní, ale spíš žertuje. Opravdu neznám lepšího urologa, pan Antončík je špička!!! Doporučuji.

Chodím k panu rádoby doktorovi od dubna a mrzí mne, že jsem na tuto stránku nenarazila dřív., . Pan doktor je arogantní nevychovanec , pořád mne cpe antibiotiky a jinak nic neřeší, jen poplatky pojišťovně počítá pěkné. Poslední sono bylo fiasko, došel mi gel, přejel mi asi 30 sekund po břiše a zjistil kámen v ledvině asi 1 cm, to ovšem vyčetl ze záznamu z poslední prohlídky, kdy jsem mu přinesla 7 let starou zprávu z Bulovky. K člověku ANTONČÍKOVI chodit je za trest, nechápu že už od roku 2009 si na něj lidé stěžují a on i ta jeho skvadra sester jsou v provozu. Už tam nikdy nepáchnu. LIDI AŤ VÁS ANI NENAPADNE DO TÉTO HOROROVÉ ČEKÁRNY VEJÍT

K panu Antončíkovi chodím na pravidelné prohlídky patnáct let. Zpočátku působil v jedné místnosti na Mazurské, povídal si se mnou vysvětlil problém a jak léčit. V posledních pěti letech se zásadně změnil. Z ordinace si vytvořil firmu na pacienty/peníze, pracuje ve čtyřech místnostech se třemi migrujícími sestrami. Přestal komunikovat a je na něm vidět výrazná osobní změna - pohubl a příliš o sebe nezdá, neupravený a neoholený. Podstatné je, že na otázky o mém zdravotním stavu neodpoví, jenom si huhlá "dobrý, dobrý", ani na potřetí zopakovanou otázku z něj nedostanu odpověď. Píše si neustále do PC, když požádám o info, "dobrý, dobrý, to není potřeba." Stává se z něj podivín na nejlepší cestě se zbláznit. Tak jsem si našel jiného urologa, který má alespoň základní komunikační schopnost se se mnou bavit a není to stroj na pacienty/peníze. Po 15 letech řady vyšetření u p Antončíka je mi smutné toto psát, ale osobní proměna Antončíka a jeho přístup k pacientům, ten je propastný. Bohužel, v tom negativním slova smyslu.

...hrozný, arogantní chování, několikrát mi napsal antibiotika za sebou asi po 2 měsících! na zánět močového měchýře (ani se nepodíval do karty, kdy jsem je měla naposledy a kolikrát-až na moje upozornění, aby se tím zabýva l!!), když jsem se ptala, jestli to nemůžeme už řešit jinak, že už mám tento rok 4 nebo 5 antb., tak řekl, že můžu jít k nějakému šamanovi, jestli chci, ale že pochybuje, že mi pomůže. Včera jsem opět dostala zánět a vzala si na doporučení kamarádky jiný přípravek z lékárny s démanózou a mám kupodivu klid-takže to v mém případě i jinak jde. Nekomunikuje a ani na otázky z něj člověk nic nedostane. Vyšetření nebylo žádný, kromě ultrazvuku a moči.

Naprosto souhlasím se všemi negativními názory. Nechápu, jak Antončík může ještě ordinaci provozovat. Je to nerudný, nepříjemný, neochotný starý pán. S takovým přístupem k pacientům by měl ordinaci raději zavřít.
Na vyšetření si nevzal rukavice. Po mém vyšetření se neumyl ... Nasadil mi antibiotika a ani neřekl na co Vás chce léčit. Na výsledky odběrů se čeká neúměrně dlouho. Sestry mi řekli, že si na výsledky můžu zavolat, ale když jsem zavolal, tak mi řekli, že mi výsledky do telefonu neřeknou… Dokonce mi neřekl co bude dělat za zákrok a když mi nečekaně bodl velkou jehlu do třísel, tak mi ještě vynadal, že se mu cukám. Má opravdu otřesné chování. To už náš zvěrolékař se chová lépe k našemu psovi než on k pacientovi.
Všechny odrazuji od návštěvy tohoto nechutného, neprofesionálního starého pána!!!

Slova nemají cenu - "VOKÁZANÁ P L A T Í"
proto : pane DOKTORE = DĚKUJI, DĚKUJI a ještě jednou MOC DĚKUJI !!!
MUDr. Alexej ANTONČÍK je VELKÝ SPECIALISTA a má ZLATÝ RUČIČKY !!!

Přes celou Prahu pravidelně jezdím s 91-letým otcem k MUDr. Antončíkovi proto, že jsem dlouho nemohl najít v Praze 4 vhodného urologa, který by byl schopen a ochoten převzít péči o otce v situaci, kdy v nemocnici opakovaně měli problémy se zaváděním cévky a jako jedinou možnost doporučovali operaci, ze které jsem měl strach, který byl zřejmě s největší pravděpodobností více než oprávněný. Nyní, díky suverénní péči pana doktora je otec již přes rok bez větších problémů a pokud dokážu zamhouřit oko nad nepodstatnými maličkostmi, návštěvy probíhají téměř v dokonalé pohodě. Takže, jelikož mám díky své bývalé profesi bohaté zkušenosti s lékařským prostředím, dávám k dispozici své dva postřehy:1. Není snadné najít kvalitnějšího urologa. 2. Nikdo není dokonalý. Proto, kdo chce efektivně využít vynikající odbornost pana doktora Antončíka, neměl by lpět na všech formalitách, obrnit se trpělivostí a vybavit se pokud možno dobrou náladou. Já jsem udělal zkušenost, že se to vyplatí!

Tak dnes jsem byl u tohoto "doktora" a větší prase jak chováním, tak hygienou jsem nezažil!!!!!!!
Vyšetření na urologii není jako jít na ORL a otevřít tam pusu!! Lůžko má ve velké místnosti kde chodí sestry a místnost je průchozí k druhému urologovi. Když mi řekl ať si lehnu a sundáme si kalhoty a trenky, tak jsem ho slušně poprosil, jestli by nemohl zatáhnout závěs, který tam měl. Znechuceně se na mě podíval a řekl:"vždyť tu je jen personal, tak co je?", když jsem mu vysvětlil, že tu chodí lidí k tomu druhému lékaři, tak s arogantním úsměvem přišla sestra, která s plnou hubou keců, zatáhla závěs. To prase sedělo zády ke mě, psalo něco na PC a pak arogantně řekl:"a já se na vás divá mužů?"... Tak jsem mu řekl, že na takové blbé otázky mu odpovídat nebudu (podotýkám, že nepatřím mezi stydlivě lidi, ale tohle mi bylo fakt nepříjemné). Když se otočil a začal se mi hrabat mezi nohama, aniž by si umyl ruce (každý jistě ví, že na klávesnici je nejvíc bakterií a nemluvě o tom, že po vyšetření znovu začal psát na PC, také bez umytí rukou, se mi udělalo zle, při představě, komu přeměnou taky sahal mezi nohy. Pak se mě ptal na nějaké věci ohledně mého problemu, nevím jestli je hluchý, nebo proč se na vše co jsem mu říkal ptal "cože??"... Samozřejmě by mi nevadilo mu to po ste zopakovat, kdyby přímo za mnou neseděl člověk,který čekal až ho ten druhý lékař zavolá!! Zaplatil jsem 30,- objednali mě, aniž by se mě zeptali, jestli můžu. Zbavil jsem si věci a odešel jsem. V žádném případě na další vyšetření tímhle dobytek nepřijde!! LIDÍ, FAKT K NĚMU NELEZTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!