Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
3 názory

Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Pan doktor je profesionál, který vždy vše trpělivě vysvětlí. Mám už několik návštěv za sebou a vždy ošetření proběhlo bezbolestně. Pan doktor mi vyšel vstříc i s trháním osmičky, na kterou si jiní zubaři v ordinacích netroufli a chtěli mě poslat na extrakci do nemocnice. Vše proběhlo bez komplikací, byla jsem schopná hned normálně fungovat. S kvalitou ošetření jsem také spokojená. Za mě určitě doporučuji, pan doktor je světlá výjimka mezi ostravskými zubaři.


Ověřeny pacient

Skvely pan doktor. Zachranil mi zub po zlej endodoncii u predosleho zubara. Profesionalny a pedantny pristup. Mozem len odporucit.


V
Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělý. Pečlivě vysvětlí, co a proč dělá, ukáže Vám i průběh ošetření na následné fotodokumentaci. Sestaví s Vámi plán postupu léčby, co je potřeba hned, co počká. Ceny jsou sice vyšší a doba ošetření delší - avšak vybavení ordinace a používané materiály jsou kvalitní a pečlivost a technika ošetření je opravdu neskutečná. Pro každé ošetření použijí lokální anestézii - což je pro mne velkou úlevou. Fotokompozitem mi dostavěl zuby, kde byly skutečně velké amalgánové plomby. Zuby teď vypadají jako zdravé. Čeká mě ještě dlouhá pouť než budu mít všechny zuby v pořádku, bude mě to stát nějaké peníze, avšak jinam už bych nešla.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti