Budínova 2, Praha
Nemocnice Na Bulovce (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

F

Pan docent Podškubka je nejlepší ortoped, kterého mohu jen doporučit. A to nejen po stránce super odborné ale I lidské. Opravil mi již obě kolena a nadále se mi o ně stará tak, že si mohu dovolit i v pokročilejším věku postavit na sjezdové lyže. Prostě spraví každé "bebínko" a za to má moje nejvřelejší díky.

Již před cca 25 lety to byl mistr svého oboru. Jen díky jeho umění a péči jsem dál mohla hrát vrcholově házenou. Pár let nato mi udělal plastiku vazu v koleni tak skvěle, že dodnes jsem neměla sebemenší problém. Nikdy bych nešla k jinému ortopedovi, má moji absolutní důvěru.

Pan docent Podškubka je mistr svého oboru. Spravil mi koleno tak, že jsem mohl opět začít hrát fotbal. Měl jsem čekat několik týdnů, až se mě jiní ortopedové uráčí poslat na MR kvůli podezření, že se jedná o přetržený ACL. Místo toho jsem šel přímo za panem docentem s podezřením na přetržené vazy. On mi postiženým kolenem škubnul a hned měl jasno. MR mi ale následně stejně dělali kvůli dokumentaci. Čekací doba v čekárně je ale největší hrůza, co jsem u doktorů zažil. Pod 5 hodin jsem se nikdy nedostal :-/

F