Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

První návštěva u téhle doktorky proběhla v pořádku, bylo mi odstraněno znamínko.
Moje další návštěva byla z důvodu kontroly ruky po úrazu po prvním vyšetřen í ve FNKV. Paní doktorka mi celou léčbu tvrdila, že má ruka je pouze naražená po pádu na snowboardu a zakazovala mi nosit i ortézu. No nyní zjišťuji že ruka byla nejen naražená, ale bylo poškozeno kloubní pouzdro, šlacha a také rozsáhla ruptura palcového svalu. Na ruku se mi sotva podívala, po mých stížnostech, že ruka špatně funguje mi řekl aže je to normální. Ještě se mě zeptala co dělám za práci (asistentka) tak mi to přišlo, jakoby mi dala najevo že pravou funkční ruku asi nepotřebuju. Nyní jsem ve svých 28 letech krypl na pravou ruku, kterou se částečně živím a jsem nucena pracovat mnohem víc, abych měla na drahou léčbu soukromou klinikou..... :)))))) Myslím si, že by paní doktorka měla jít dávno do důchodu nebo léčit pouze důchodce.

Dnes jsem byl u p. doktorky poprvé a naprosto perfektní. Rychlé vyšetření, vše vysvětleno, p. doktorka i sestřička moc příjemná a ochotná. Jestli někdy na chirurgii, tak jedině sem.

Najlepsí milá šikovná úsměv má krásný moc mi pomohla za co jí děkuji ze takový přístup k pacientů by měly mít všichni sestřička skvělá milá šikovná děkuji vám za pomoc a krásný přístup ráda se na vás obrátím i do budoucna

Lidský přístup, který léčí, to je paní doktorka Pospíšilová jednou větou. Oceňuji itýmovou práci se sestrou i pacientem.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

Skvela pece,osobni pristup s profesionalitou nejvyssiho stupne,proste luxus,to je pani doktorka. S hruzou jsem prichazela, s ulevou odchazela. Je nejlepsi, dekuji Vam.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Barronova ligace

Skvělá paní doktorka. Vše vysvětlí a zákroky provádí rychle a těměř bezbolestně. Navštěvuji ji kvůli hemeroidům po porodech a moc mi pomohla. Zbavila mne strachu z tohoto typu vyšetření. Moc ji doporučuji.

Úžasná lékařka i člověk, šikovná, příjemná, Vzala mě s akutním problémem hned i když neměla zrovna nejvolněji, Byla rychlá, zákrok proběhl bezbolestně ani jsem o tom nevěděla. Všichni v zařízení Sv.Anny jsou opravdoví profesionálové a tak bych si představovala, že by mělo zdravotnictví vypadat. Její pravá ruka zdravotní bratr byl moc milý. Na člověka v jejich péči nedýchá totalitní zdravotnictví kdy se zařvalo: "Další" a my se klepali už týden před návštěvou. Hluboce před paní doktorkou a jejím "bratříčkem" smekám a díky jim!!!!!!