Zubař Brtnice

• „Chodí k ní moje děti a je to ten nejlepší stomatolog jakého jsem poznal.

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• „Jediné co mohu o panu doktorovi napsat je úplná spokojenost a to jak s jeho prací tak i jednáním. Chodím k němu od doby kdy do Třeště nastoupil. Nikdy před tím jsem lepšího nepoznal. Myslím, že ve věku 65 let mám nějakou zkušenost a mohu to ohodnotit. Jsem přesvědčen, že i díky jemu v mém věku mám pouze a jenom své zuby. A nakonec, nevím, kdo má co proti jeho sestřičce. Vždy kdykoliv jsem potřeboval ošetření mimo objednanou lhůtu, mi vyšla vstříc a rovněž tak v ordinaci. Kéž by všichni lékaři a sestřičky byli jako tito dva. A pod to se mohu klidně podepsat. Pavlík Jiří Více

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o

• „Paní doktorka je moc milá, řekla bych že pečlivá (mám zdravý chrup tak nemohu toto asi dost zhodnotit) a co oceňuji hlavně je přístup k dětem - citlivý, zaměřený na to, aby si děťátko našlo dobrý "vztah k zubařskému křeslu" a zbytečně se nebálo. Doporučujeme celá rodina :-) Více

Praktická zubní lékařka

• „Tato doktorka je milá, pečlivá, vše vysvětlí a člověk má pocit jistoty v její ordinaci. Jenom doporučuji. Jsem ráda, že jsem její pacientkou. Více

Palackého 1334, Třešť Mapa

Privátní stomatolog

• „Pan Doktor je opravdu odborník a jsem ráda, že má tu možnost, být jeho pacientkou. Děkuji.

Na Hliništi 32, Jihlava Mapa

Praktický zubní lékař

• „Výborná lékařka,vždy je velmi milá,vstřícná,a při náhlých bolestech vždy vyjde vstříc...Mohu jen doporučit!

• „Prostě výborná :-D

Varhánkova 227, Polná Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Vynikající doktor MUDr.Štěpánek. Za poslední 3 roky jsem byla v rukou 4 různých doktorů. Zubaře, implantologa, ortodoncisty, chirurga. Prožila jsem si mnohé a jako každá jiná práce krom profesionality je to i o přístupu k lidem a o lidskosti. Lidský, vstřícný, profesionální, komunikativní, pozitivní aj přednosti, které bych tu mohla vyjmenovat ...... krom obrovského profesionála i fajn člověk. Jestli máte strach z jakéhokoliv zákroku, tak s tímto pánem se nemáte čeho bát. Z CELÉHO SRDCE DOPORUČUJI !!!! Více

Na Potoce 78, Třebíč Mapa

Praktický zubní lékař, stomatochirurg

• „Je to výborný a skvělý zubař,jsem s ním maximálně spokojen.Mohu jen a jen doporučit.Je velmi vlídný a ochotný a ochotná a velmi příjemná je i sestřička.Všem mohu jen doporučit. Jsem moc rád, že před několika roky mě vzal do své evidence. Miroslav Zachariáš Více

Martinské náměstí 3, Třebíč Mapa

Praktický zubní lékař

• „Byl jsem u ni na pohotovosti a muj panicky strach ze zubaru, diky jeji profesionalite a hlavne lidskemu pristupu, se zcela vytratil. Je to, podle meho nazoru, skvela zubarka. Jen skoda, ze nepribira. Více

Praktický zubní lékař

• „Nejlepší zubařka, kterou jsem poznala. Mám velice špatné zuby, a pouze v její péči jsem neměla problémy. Teď už nějaký rok nebydlím v Jihlavě, nemůžu k ní dojíždět, a marně hledám někoho, kdo by se jí vyrovnal. Je pravda, že je rázná, rozhodná, jak lidsky, tak profesně, ale jen v tom dobrém slova smyslu. Více

Praktická zubní lékařka

• „Chodila jsem k paní doktorce už na základní škole a vždy jsem byla spokojená. Teď k ní chodí i moje 2 děti, přístup k dětem je příjemný a bez problémů. Více

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• „K pani doktorce chodim uz od mladi, nikdy jsem si na nic nemohl stezovat, vzdy se mnou bylo jednano prijemne a na rovinu. V soucasne dobe jsem k pani doktorce a jejimu synovi, panu doktorovi, prehlasil celou svoji rodinu, manzelku s nasi malou cerou. Muzu vsem jenom doporucit. Více

Okružní 964, Třebíč Mapa

Praktický zubní lékař

• „V pátek 3.5. 2013 jsem musela na pohotovost, protože můj zubař měl dovolenou. Měla jsem velké štěstí na tohoto pana doktora.Ošetření bylo perfektní a na čekání si také nemohu stěžovat. Jeho lidský přístup mě ohromil, nevěřila jsem, že ještě takový lékař existuje.Jana Přibylová Více

Staroříšská 295, Nová Říše Mapa

Privátní stomatologická praxe

• „Přidávám se k zástupu obdivovatelů. Pan doktor mi vždycky trpělivě vysvětlí, co se bude dít, proč se to bude dít a kolik mě to bude stát. Nikdy jsem u něj netrpěla bolestí, naopak můžu říct, že mi třeba trhal všechny čtyři osmičky (v sobotu dopoledne) a obešlo se to bez bolesti. Neváhala jsem za ním jezdit z Brna a v současné době neváhám jezdit ani z Prahy. Více

Kpt. Jaroše 1123, Třebíč Mapa

Stomatologické centrum Třebíč s.r.o.

• „PANI DOKTORKA JE TAKOVÉ NAŠE ZLATÍČKO JE VELMI LIDSKÁ A I MÉ DĚTI K NÍ CHODÍ RÁDI SICE TO OBČAS ZABOLÍ ALE PANI DOKTORKA SE SNAŽÍ ABY TA BOLEST NEBYLA PŘÍLIŠ DRASTICKÁ ALE CO SI BUDEME POVÍDAT JSOU TO ZUBY.RÁDA BYCH CHTĚLA PODĚKOVAT TÍMTO ZPUSOBEM ZA ODBORNOU PÉČI. Více

Masarykova 445, Telč Mapa

Praktický zubní lékař

• „Prifesionální přístup k pacientovi. Nabídne možné řešení problému, podle možností variantní. Perfektní organizace práce. Více

č.d. 87, Kostelec Mapa

Praktický zubní lékař

• „S panem doktorem jsem maximálně spokojená. Zbavil mne panické hrůzy ze zubařů,je pečlivý a citlivý.Jsem s ním natolik spokojená,že i po odstěhování z Vysočiny do Plzně k němu ráda dojíždím. Více

Praktický zubní lékař

• Zubař, Alergolog, Chirurg, D… ermatolog, Diabetolog, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Revmatolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• „Nejlepši zubař co znam.Je to profesional.Prostředi je pekne a sestričky jsou mile.Mužu jen doporučit.