Praktická zubní lékařka
Vrchlického 57, Jihlava

Nejlepší zubařka, kterou jsem poznala. Mám velice špatné zuby, a pouze v její péči jsem neměla problémy. Teď už nějaký rok nebydlím v Jihlavě, nemůžu k ní dojíždět, a marně hledám někoho, kdo by se jí vyrovnal. Je pravda, že je rázná, rozhodná, jak lidsky, tak profesně, ale jen v tom dobrém slova smyslu.

Špičková zubařka s lidským přístupem.Lepší jsem v životě nezažil a děkuji za každý den,kdy mohu být v její péči.

Mudr. Kotíková je podle mého názoru vynikající zubařkou. Již 20 let pečuje o mé zuby a jenom si to pochvaluji. Líbí se mi právě její přímé jednání a profesionalita. David Matula.

Jen ty nejlepší zkušenosti! Paní doktorce velké poděkování!

K paní doktorce chodime již velmi dlouho a neměnili bychom. Máme s ní velmi dobré zkušenosti,nedáme na ni dopustit.Šikovná,pečlivá,lidská....Totéž platí
i o sestřičce Alence.Paní doktorko,jen tak dál.

Paní doktorka je ta nejleší, kterou jsem kdy měla. Takovou " Paní zubařku " bych doporučila všem

Paní doktorka jen a jen ta nejlepší!!! Jsem moc ráda, že jsem ji potkala, jak jako lékařku, tak jako člověka. Jsem moc ráda, že její dcera jde v jejich šlépějích. Děkuji PANÍ doktorko!!

Někumu se může zdát chování p.doktorky arogantní,ale já si myslím,že je jenom upřímná a narovinu řekne,co si myslí.Někoho to může pohoršit,ale to už záleží na povaze každého člověka.Za svůj život jsem měla přiděleny čtyři zubní lékaře,ale dr.Kotíková je nejlepší a dceru má taktéž šikovnou v oboru zubním.

Šikovná lékařka.

MUDr. Kotíková je přímá, v žádném případě však není arogantní. Až jednou skončí se svojí praxí, bude její profesionalita moc chybět.