Privátní stomatolog
Palackého 1334, Třešť

Tato doktorka je milá, pečlivá, vše vysvětlí a člověk má pocit jistoty v její ordinaci. Jenom doporučuji. Jsem ráda, že jsem její pacientkou.

Je to skvělá a velmi pečlivá lékařka, která se dokáže vžít do strachu a bolesti pacienta. Od té doby co k ní chodím jsem naprosto ztratila strach ze stomatologického ošetření. Těším se, až se vrátí z mateřské dovolené.

Odbornik na svem miste :-), ohleduplna, mila, empaticka, proste NEJLEPSI

Je to nel´jlepší zubařka,krerou jsem ,kdy měla a i když mám ,vždy panickou hrůzu z každé návštěvy,k Vám jsem se nikdy nebála.Vždy jste projevila velmi lidský přístup a dostalo se mi toho nejlepšho ošetření. Přeji Vám ,A´T si maximálně vychutnáte roli maminky, děťátka ať nezlobí a jsou zdravá.A nám stále vzpomínajícím pacientům přeju,abychom se s Vámi už co nejdřív mohli potkávat v ordinaci!!!!

Nejlepší stomatolog, kterého jsem kdy zažila. Milá a příjemná zároveň!!! Po návratu z mateřské přeju hodně úspěchů a spokojených pacientů.

super doktor

Výborná zubařka, vynikající přístup a skvělá péče. Moc nám chybí a doufáme, že se vrátí do své ordinace.

Nejlepší zubní lékařka, kterou jsem kdy měla. Velmi příjemná,jemná, pečlivá,moc bych si přála, aby se vrátila, abych mohla zase bez obav chodit do této ordinace.

Už se těším až se pani doktorka Vašková vrátí. Dnes dobrý zubař je vzácnost, a vy mezi tu vzácnost patříte. Svoji práci pacientovi pěkně popisujete a máte zlatý český ručičky.

lepší stomatolog ,než paní doktorka Vašková není.škoda že přerušila svou praxi. paní doktorko prosím Vás vraťte se moc Vás potřebujeme. V hodnocení možnost "nejlepší" je pro Vás málo,Vy si zasloužíte ještě lepší.