Aleš Štěpánek, zubař Třebíč

MUDr. Aleš Štěpánek

Uložit

Zubař Více

22 názor

Uložit


Adresy (2)

Praktický zubní lékař, stomatochirurg
Na Potoce 78, Třebíč

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřený profil
Umístění: EUROSTOM, s.r.o. estetická stomatologie

Vynikající doktor MUDr.Štěpánek. Za poslední 3 roky jsem byla v rukou 4 různých doktorů. Zubaře, implantologa, ortodoncisty, chirurga. Prožila jsem si mnohé a jako každá jiná práce krom profesionality je to i o přístupu k lidem a o lidskosti. Lidský, vstřícný, profesionální, komunikativní, pozitivní aj přednosti, které bych tu mohla vyjmenovat ...... krom obrovského profesionála i fajn člověk. Jestli máte strach z jakéhokoliv zákroku, tak s tímto pánem se nemáte čeho bát. Z CELÉHO SRDCE DOPORUČUJI !!!!

Ověřený profil
Umístění: Praktický zubní lékař, stomatochirurg Trhání 8mičky

Z trhání 8mičky jsem měla příšerný strach ! Po přečtení všech názorů na pana zubaře Aleše Špačka jsem pana doktora kontaktovala a objednal mě hned na další den ! Panu doktorovi moc děkuji za ochotu a vstřícnost ! Pan doktor je milí a vše vysvětlil a hlavně to vůbec nebolelo O:) Pane doktore smekám před Vámi jste super a ještě jednou moc DĚKUJI !!!! :)

Ověřený profil

Pan doktor Štěpánek je vynikající lékař, který mi dělal implantáty. Podstoupila jsem několik bezbolestných chirurgických operací, kontrol a rentgenů. Při práci mu asistují další kolegové a sestřičky a tak to rychle „odsýpá“. A že se musí někdy čekat i když je člověk objednaný? To je úplně normální. Také mu velmi často vozí pacienty ze silničních havárií k chirurgickému zákroku, a ty mají přednost! Já jsem např. byla objednaná na kontrolu a na rentgenovém snímku se našel nový problém a tak jsme ho hned vyřešili. Kvůli tomu ostatní museli prostě pár minut počkat. Já jsem ale odešla se zdravým zubem. Pana doktora může všem jenom doporučit.

A
Ověřený profil

Dnes mi pan doktor Štěpánek trahl 8. Všechno proběhlo rychle a žádná bolest ani při umrtvování - nic. Je profesionál, ohleduplný. Stejně tak sestřičky jsou fajn, je tam sice hodně lidí, ale jde to rychle a nečeká se nijak dlouho. Pana doktora mi doporučila kamarádka a jsem ráda, že jsem ji poslechla, jsem spokojená se vším ! Určitě doporučuji.

T
Ověřený profil

Absolutní spokojenost, pan doktor sice moc nemluví, ale práci odvedl profesionální. Vstřícný přístup celého personálu mě velmi překvapil. Extrakce dvou horních osmiček vůbec nebolela, na žádost jsem dostala i léky proti bolesti. Nemůžu si vůbec na nic stěžovat.

P
Ověřený profil

velmi vstřícný - platí o celém personálu, jeho rychlá a bezbolestná práce mi vyhovuje. Dle mých zkušeností pokud se jedná o malý zákrok, tak provede rovnou, pokud komplikovanější, tak domluví termín. Dvakrát podstoupena extrakce osmiček.

M
Ověřený profil

U pana doktora to jede jak na běžícím pásu. Moc nemluví, ale práci odvedl profesionální. Zákrok: extrakce osmičky

M
Ověřený profil

Přístup k pacientovi výborný, rychlý a bezbolestný zákrok - extrakce osmiček! Mohu jen a jen doporučit! :) Tolik jsem se zákroku obávala, ale pan zubař je velice šikovný a člověk na pravém místě! Moc děkuji! :)

H
Ověřený profil

Tak dokonalé zuby jsem ještě nikdy ve svém životě neměla .Až nyní, kdy mi MuDr.Štěpánek udělal zubní inplantáty.
Musím poděkovat za dokonalou práci i přístup k pacielntovi.

Ověřený profil

Tento Pan zubař je odborníkem na svém místě, s celým zákrokem mě seznámil, udělal rentgen a po něm přišlo umrtvení.Poté zkoušel citvivost a když zjistil, že je místo necitilivé tak se dal do práce.Po skončení mě řekl čemu se mám vyhnout a naopak co by mě mělo pomoci.Po zkušenostech s mým bývalým zubařem, který nepoužívá umrtvení ani rentgen a všechno dělá za živa je tento skvělí.Jediné mínus dávám za čakání v čekárně ale to se dá odpustit a ti co říkají, že je to bolelo za to si můžou hlavně sami, že čekali a šli k zubaři moc pozdě.Čím dřív tím líp a bez bolesti.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti