Praktický zubní lékař
Masarykova 445, Telč

PANI DOKTORKA JE TAKOVÉ NAŠE ZLATÍČKO JE VELMI LIDSKÁ A I MÉ DĚTI K NÍ CHODÍ RÁDI SICE TO OBČAS ZABOLÍ ALE PANI DOKTORKA SE SNAŽÍ ABY TA BOLEST NEBYLA PŘÍLIŠ DRASTICKÁ ALE CO SI BUDEME POVÍDAT JSOU TO ZUBY.RÁDA BYCH CHTĚLA PODĚKOVAT TÍMTO ZPUSOBEM ZA ODBORNOU PÉČI.

Paní doktorka je nejlepší zubařka v celém okolí.A teď když má jinou sestru,která je také velice příjemná,to je úplně super.

Velmi dobrá lékařka,jsem s její léčbou spokojená,vstřícná,milá,ale už ne tak s její sestrou,přesný opak.Divím se,že paní doktorka si její chování nechá líbit.

Pani doktorka je víc než výborná specialistka a je ještě k tomu milá,vstřícná a citlivá k pacientům.Prostě řečeno umí.

Vystřídal jsem několik zubařů,ale paní doktorka je jednoznačně nejlepší.Pracuje velice kvalitně a citlivě.Jen díky ní se nebojím chodit k zubaři.

Všem ji velice doporučuji...paní doktorka je opravdu výborná...má o své pacienty zájem i mimo svoji ambulanci,je velice pečlivá, ohleduplná, pokaždé mi velice pomohla.. K tomu všemu je navíc i milá a vstřícná...

Ještě jednou můj názor.Přidávám hodnocení jako specialista,mým hodnocením doporučuji jsem chtěla říci,že je paní doktorka opravdu výborný stomatolog a každému ji moc doporučuji,její práce je nejen dobrá,je prostě super.

Ještějednou můj názor.Přidávám hodnocení jako specialista,mým hodnocením doporučuji jsem chtěla říci,že je paní doktorka opravdu výborný stomatolog a každému ji moc doporučuji,její práce je nejen dobrá,je prostě super.

Vynikající lékařka,odbornice,navíc velmi milá k pacientům,pokud má někdo strach ze zubaře,jako jsem dříve měla i já,doporučuji MUDr.Bínovou,je vážně skvělá.

Velmi pečlivá, zručná a odbornice.