Alena Bínová, zubař Telč

MUDr. Alena Bínová

Zubař Více

10 názorů

Uložit


Adresa

Masarykova 445, Telč
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.

PANI DOKTORKA JE TAKOVÉ NAŠE ZLATÍČKO JE VELMI LIDSKÁ A I MÉ DĚTI K NÍ CHODÍ RÁDI SICE TO OBČAS ZABOLÍ ALE PANI DOKTORKA SE SNAŽÍ ABY TA BOLEST NEBYLA PŘÍLIŠ DRASTICKÁ ALE CO SI BUDEME POVÍDAT JSOU TO ZUBY.RÁDA BYCH CHTĚLA PODĚKOVAT TÍMTO ZPUSOBEM ZA ODBORNOU PÉČI.


Paní doktorka je nejlepší zubařka v celém okolí.A teď když má jinou sestru,která je také velice příjemná,to je úplně super.


J

Velmi dobrá lékařka,jsem s její léčbou spokojená,vstřícná,milá,ale už ne tak s její sestrou,přesný opak.Divím se,že paní doktorka si její chování nechá líbit.


V

Pani doktorka je víc než výborná specialistka a je ještě k tomu milá,vstřícná a citlivá k pacientům.Prostě řečeno umí.


M

Vystřídal jsem několik zubařů,ale paní doktorka je jednoznačně nejlepší.Pracuje velice kvalitně a citlivě.Jen díky ní se nebojím chodit k zubaři.


T

Všem ji velice doporučuji...paní doktorka je opravdu výborná...má o své pacienty zájem i mimo svoji ambulanci,je velice pečlivá, ohleduplná, pokaždé mi velice pomohla.. K tomu všemu je navíc i milá a vstřícná...


L

Ještě jednou můj názor.Přidávám hodnocení jako specialista,mým hodnocením doporučuji jsem chtěla říci,že je paní doktorka opravdu výborný stomatolog a každému ji moc doporučuji,její práce je nejen dobrá,je prostě super.


L

Ještějednou můj názor.Přidávám hodnocení jako specialista,mým hodnocením doporučuji jsem chtěla říci,že je paní doktorka opravdu výborný stomatolog a každému ji moc doporučuji,její práce je nejen dobrá,je prostě super.


L

Vynikající lékařka,odbornice,navíc velmi milá k pacientům,pokud má někdo strach ze zubaře,jako jsem dříve měla i já,doporučuji MUDr.Bínovou,je vážně skvělá.


N

Velmi pečlivá, zručná a odbornice.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti