Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Přidávám se k zástupu obdivovatelů. Pan doktor mi vždycky trpělivě vysvětlí, co se bude dít, proč se to bude dít a kolik mě to bude stát. Nikdy jsem u něj netrpěla bolestí, naopak můžu říct, že mi třeba trhal všechny čtyři osmičky (v sobotu dopoledne) a obešlo se to bez bolesti. Neváhala jsem za ním jezdit z Brna a v současné době neváhám jezdit ani z Prahy.

I já se přidávám k zástupu spokojeně oštřených pacientů pana doktora. S neskutečnou trpělivostí mi vysvětlil a vyřešil problém se zubama. Toto jednání bylo natolik nezvyklé a překvapující, že neváhám a beru i 6-ti letého synka s panickou hrůzou k lékařům. Jak dopadne jsem zvědavá,ale pevně věřím tomu,že dobře.
Tudíž všem doporučuju. P.S. I sestřičky v ordinaci jsou na pacienty příjemné.

Pan Novotný je vynikající lékař, je s ním vždy legrace a zatím on jediný mi dokázal, že u zubaře to prostě bolet nemusí, když má k dispozici moderní vybavení, vzdělání, zkušenosti a hlavně sám chce, aby se pacient cítil příjemně a nebál se. Můj stres a strach z ošetření u zubaře sice asi nikdy úplně nezmizí, ale díky panu Novotnému, sestřičkám (které jsou také moc šikovné a hezké :)) a vlastně celému Stomatologickému centru Třebíč, můžu v noci před blížící se návštěvou klidně spát. Doporučuji všemi dvaceti prsty :-).

K panu doktorovi Novotnému chodím už nějaký pátek a zatím jsem s ním byl vždy spokojen. Myslím, že je někdy až nad míru pečlivý. Už když mě vidí, tak říká sestře, aby chystala anestezii. :D

Nechala jsem si u Dr.Novotného předělat svou starou černou plombu na bílou. Jednak mi dal anestezii, takže vrtání vůbec nebolelo a výsledek stál za investované peníze. Plobma nejde od ostatních zdravých zubů skoro rozeznat, vypadá moc pěkně. Navíc mi pan doktor vysvětlil i klady a zápory jednotlivých druhů výplní, tak přemýšlím, že bych si nechala amalgámové plomby vyměnit všechny..Pan doktor je sice mladý, ale vypadá to že velmi šikovný a zručný..
doporučuji

Doporučuji. Pan doktor je pečlivý, šikovný a ošetření je díky anestezii v pohodě snesitelné. S péčí jsem velmi spokojena!

Pan doktor je sice mladý, ale již nyní je to profesionál. Velmi dobrý praktik, využívající moderní vybavení ordinace. Doporučuji.

S péčí Mudr. Novotného ve Stomatologickém centru v Třebíči jsem nad míru spokojená. Myslím si, že je to dáno vysokou úrovní vzdělání a vůbec přístupem celého personálu a také velmi novým a kvalitním vybavením ordinací. I když se jedná o soukromé středisko, je zde vždy domluva rozumné konzultace. A myslím si, že je pořád lepší si připlatit nějaké peníze a být ošetřena precizně, jak by se nám u státního lékaře málo kdy poštěstilo. Velmi doporučuji.:-) K.P.