Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Poprvé jsem se setkala stakhle mladým zubařem ,a jsem mile překvapena profesionalitou,příjemným prostředím ,mohu doporučit.

Komentáře výše jsou podezřelé. Pan doktor je předražený, po kompletním rentgenu v podstatě navrhl vyměnit všechny plomby i ty co léta bez problému slouží, samozřejmě v bílém provedení. Je to zlatokop

Byla jsem prozatím jen na plánované konzultaci u p. Černocha ml. Jednoduše mi jeho chování, empatie, podrobné vysvětlení priorit k záchraně mých zubů - vyrazilo dech. Nesetkala jsem se dosud s podobným přístupem a i když se do budoucna stejně jako i u jiných pacientů vyšplhá účet do desetitisíců, rozhodně toho předem nelituji. Dále pak dosavadní a úspěšně provedený zákrok v analgosedaci mě utvrdil v tom, že Stomatologické centrum pod odborným vedením je pro mě správná volba. Přeji hodně spokojených pacientů!

Pan doktor Cernoch starsi, i pan doktor Cernoch mladsi jsou nejlepsi zubari, ke kterym jsem kdy chodila. Jsem jejich pacientkou jiz dlouha leta a ani jedna spatna zkusenost.
Muj manzel jezdil k panu doktorovi az z Prahy, nyni zijeme v zahranici a stale dojizdime do Trebice nechat si udrzovat zuby :-)

Vyléčí naprosto všechny zuby, rozzáří úsměv a odejme strach ze "zubaře".
Mohu jen doporučit.

Nejlepší zubař kterého jsem kdy měl

Skvělý přístup p. Dr. Černocha ml., vynikající komunikace, příjemné chování a hlavně dle mého profesionální samotný zákrok.

Po předchozí špatné zkušenosti s panem doktorem Látalem jsem u tohoto zubaře velmi spokojená. Zuby mě zachránil. Jediné co je na prd..je, že tato oprava se vyšplhala přes desetitisíce (23 let!), ale to už tak za kvalitní práci bývá.

Ze všech zubařů co jsem navštívil, mě tento nejvíce pomohl.

než sme přešli k p.černochové tak se dcera zubařů bála a se strachem jela včera na vrtání.ale proběhlo to uplně v pohodě,bez pláču.paní doktorka je moc milá a s dětima to opravdu umí.pan černoch ml.je milej a trpělivej,byli sme u něj na vztupní prohlídce a syn,1rok, nechtěl otevřít pusu,ale nakonec se po chvíli podařilo prohlídnout zoubky.vybavenost ordinací taky špičková.takže já rozhodně doporučuju