Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Stomatologické centrum Třebíč s.r.o. Jiný

Pan doktor je velmi mly, vse krasne vysvetli, pokud prijdete pozdě s hroznym stavem zubů nekřičí na Vás tak jako kolikrát někteří zubaři.Snaží se vždy vyjít vstříc.

N
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologické centrum Třebíč s.r.o. Jiný

Pan doktor mi vytahoval 3 osmičky. Vše vysvětlil, nic mě při zákroku nebolelo a vyzařoval z něj takový klid, že od té doby jsem se přestala zubařů bát. Mohu jedině doporučit.

Ověřeny pacient

Poprvé jsem se setkala stakhle mladým zubařem ,a jsem mile překvapena profesionalitou,příjemným prostředím ,mohu doporučit.

P
Ověřeny pacient

Komentáře výše jsou podezřelé. Pan doktor je předražený, po kompletním rentgenu v podstatě navrhl vyměnit všechny plomby i ty co léta bez problému slouží, samozřejmě v bílém provedení. Je to zlatokop

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřeny pacient

Byla jsem prozatím jen na plánované konzultaci u p. Černocha ml. Jednoduše mi jeho chování, empatie, podrobné vysvětlení priorit k záchraně mých zubů - vyrazilo dech. Nesetkala jsem se dosud s podobným přístupem a i když se do budoucna stejně jako i u jiných pacientů vyšplhá účet do desetitisíců, rozhodně toho předem nelituji. Dále pak dosavadní a úspěšně provedený zákrok v analgosedaci mě utvrdil v tom, že Stomatologické centrum pod odborným vedením je pro mě správná volba. Přeji hodně spokojených pacientů!

Ověřeny pacient

Pan doktor Cernoch starsi, i pan doktor Cernoch mladsi jsou nejlepsi zubari, ke kterym jsem kdy chodila. Jsem jejich pacientkou jiz dlouha leta a ani jedna spatna zkusenost.
Muj manzel jezdil k panu doktorovi az z Prahy, nyni zijeme v zahranici a stale dojizdime do Trebice nechat si udrzovat zuby :-)

Vyléčí naprosto všechny zuby, rozzáří úsměv a odejme strach ze "zubaře".
Mohu jen doporučit.

Nejlepší zubař kterého jsem kdy měl

Ověřeny pacient

Skvělý přístup p. Dr. Černocha ml., vynikající komunikace, příjemné chování a hlavně dle mého profesionální samotný zákrok.

Po předchozí špatné zkušenosti s panem doktorem Látalem jsem u tohoto zubaře velmi spokojená. Zuby mě zachránil. Jediné co je na prd..je, že tato oprava se vyšplhala přes desetitisíce (23 let!), ale to už tak za kvalitní práci bývá.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti