Praktický zubní lékař
K Valše 38, Třešť

OK nebolí a pracuje rychle.

Přívětivý, starostlivý, pečlivý.To jsou mé zkušenosti za nejméně 25 let. Nemám co dodat a doporučuji ( i když jenom formálně), protože má naplněnou kapacitu.

prominte pane Doktore, ale jako diteti jste mi z pusobil trauma a po cely zivot uz se bojim zubaru. Jako dite jsem k vam musela chodit a byl jste velmi hruby a nesetrny. nikdy nezapomenu, jak vysetreni u vas bolelo. zapominal jste stale, ze mate pred sebou dite a ne dospeleho cloveka. Je to uz 20 let, ale niky jsem na to nezapomnela. dnes chodim k zubarum v Nemecku, kde ziji a diky pokrocile technice se mi tento strach uz skoro vytratil. trvalo to ale velmi dlouho.

Jsem dlouholetý pacient a také dlouhodobě spokojený. Doporučuji, což ale není nic platné, protože má bohužel zaplněnou kapacitu.

Odborník na svém místě !!! Díky panu doktorovi jsem nepřišla o zuby při onemocnění paradontózou. Jsem moc ráda, že k němu chodí celá rodina. Takového pana doktora si musíme vážit.

Je to výborný doktor,je dobrý i k dětem.Chodíme tam celá rodina a neměnily by jsme.
Doporučujeme.

Náš pan doktor je nejlepší. Nikdy bychom nešli k jinému. CHodíme tam celá naše rodinka a i děti díky němu se nebojí zubaře. Je super, pečlivý. Vřele doporučujeme. Škoda,že takových není více.

Výborný lékař. Jsem velice spokojená. Vše je bezbolestné, je velice pečlivý a citlivý, jsem ráda že k němu chodím!