Praktický zubní lékař
Okružní 964, Třebíč

Včera mi nový pan doktor předělal poslední plombu po paní doktorce Denkové. Vydržela neskutečných rekordních 5 let ! Všechny ostatní plomby po paní doktorce padaly v rozmezí jednoho týdne až půl roku. Odešel jsem od ní v roce 2008, po té co mi rozvrtala jeden zub natolik, že už nebylo na co chytit plombu.

K pani doktorce chodim uz od mladi, nikdy jsem si na nic nemohl stezovat, vzdy se mnou bylo jednano prijemne a na rovinu. V soucasne dobe jsem k pani doktorce a jejimu synovi, panu doktorovi, prehlasil celou svoji rodinu, manzelku s nasi malou cerou. Muzu vsem jenom doporucit.

Pana doktora Denka musím všem jen a jen doporučit!!!!Dojíždíme za ním ze Znojma,ale jsme maximálně spokojeni.Našemu malému (2,5 roku) perfektně spravil tzv.medové zoubky(pravděpodobně způsobené nočním kojením)-zkažené horní přední čtyři zoubky.Měl už je do půl vyžrané kazem,dvojky už skoro pahýlky.Má bývalá znojemská zubařka mi jen oznámila,že se tyto zoubky nespravují.Ještěže jsem na netu narazila na doktora Zoubka,hned nás objednal a malý měl za necelou hodinku dostavěné všechny 4 zoubky fotokompozitní výplní.Pan doktor má s malými dětmi neuvěřitelnou trpělivost,malý si díky jemu nechal vše krásně opravit.Na zoubkách nijak nejde poznat,že jsou dostavěné,teď má jen krásné perličky.Mě zbavil váčku,který se mi dělal třetí rok a má zubařka nevěděla,co s tím.Pan doktor bezbolestně vyčistil kanálky a do týdne jsem měla od váčku klid.Pan doktor je opravdu machr.Chvála patří i jeho mamince,která si u mě poradila s trháním zubu,který má bývalá zubařka nechala 2 roky otevřený,opravit už nešel a musel ven.Těžko přístupný,špatně se trhal,ale paní zubařka Denková si poradila a teď už mám klid.A našemu staršímu (6 let) musel jeden vykažený zoubek taky ven,ale Denkovi mají s dětmi opravdu trpělivost a trhali rychlovkou,takže malý veškeré ošetření vydržel a na zubaře rozhodně nezanevřel a zubařů se nebojí.Teď ještě zaregistruji u doktora Denka i manžela ať chodíme komplet.A jsem si jistá,že naše zuby budou v té nejlepší péči.Pan doktor vše pečlivě vysvětlí,zákroky bezbolestně provede.Musím pana doktora jen chválit.Moc děkujem za profesionální péči!!!Zdraví Zámečníkovi,Popice u Znojma

Ráda bych se vyjádřila k poslednímu komentáři (2010-07-13). Jsem přesvědčená, že kdyby autor komentáře využil služeb pana doktora Karla Denka, o zub by nepřišel. Pan doktor k pacientovi přistupuje profesionálně, veškeré zákroky srozumitelně vysvětluje, bere v potaz pacientův názor. Používá moderní technologie, zákroky jsou bezbolestné. Díky němu jsem opět získala důvěru ve stomatologii. Vřele doporučuji všem.

Chtěl bych touto cestou poděkovat zubnímu lékaři MUDr. Karlu Denkovi. Dne 11. června 2010 jsem jel na setkání spolůžáků v Třebíči. Proto jsem chtěl této cesty využít preventivnímu stomatologickému vyšetření. Do čekárny zubní ordinace jsem přijel hodinu před ukončením pracovní doby a přede mnou byli ještě dva objednaní pacienti. Na mne přišla doba necelých 10 min. před koncem ordinace. Přesto mě MUDr. Karel Denk přijal a věnoval mi téměř 45 minut po ukončení pracovní doby. V této době mi změřil dásňové kapsy a bezbolestně ošetřil krčkové defekty. Rovněž ošetřil drobné defekty kousajících plošek výplněmy, které ze zubu neodstraňují zbytečně zdravé zubní tkáně. I když pro konec pracovní zdrav. sestra odešla vysvětlil mi různé detaili správného čištění chrupu kartáčkem přímo v ústech. Po celou dobu mi nedal sebeméně najevo, že mu již dávno skončila ordinační doba a ještě provedl kontrolní snímky kouřenů dříve opravených zubů. Za jeho důslednost, vysokou odbornost, klidný a humánní přístup mu ještě jednou upřímně děkuji. MUDr. Toufar Jaromír České Budějovice

pan doktor mi MOC POMOHL od mé fóbie ze zubařů a zubařského křesla!!! Rozebral mi můj snímek zubů a vše výborně vysvětlil a poradil. Pro mě je to JEDNIČKA mezi zubaři. Mnoho stomatologů by si mělo vzít příklad z přístupu pana doktora k pacientům!!! Nemusela jsem po mnoho let trpět úzkostí pokaždé, když jsem měla jít k zubaři, který chce za každou cenu vrtat (jen aby si vykázal nějakou činnost)! SKVĚLÝ ČLOVĚK!!! DĚKUJI VÁM!!!
Zuzana Vašková

Doktorka mi převrtala zub, který mě nebolel, plomba v něm držela již dlouho, bohužel ta její mi vydržela jen krátce a ani mi nevysvětlila pořádně, proč ji musela převrtat.

Vystudoval jsem vysokou skolu, pote jsem nejakou dobu pracoval v podkrkonosi a ted jsme se prestehovali do Trebice. Za poslednich 10 let jsem mel 2 ruzne zubare. Trochu me trapil jeden zub, byl citlivy na chlad apod. ... Nikdo z tech dvou zubaru na nic neprisel. Az nyni jsem presel k pani doktorce Denkove a jejimu synovi. Jejich pece je naprosto odlisna, nic tak pozitivniho jsem si u zubare neumel ani predstavit. Vysetrili me na mezizubni kazy (dela se to takovym malym rentgenem) pomoci moderniho pristroje, tam prisli na mezizubni kaz na onom zubu - za 5 minut 12, uz byl (i dle snimku) "prozrany" temer do drene. Nejen dle jejich vyjadreni tam musel byt uz spoustu let. Takze minimalne 2 zubari ho ignorovali, protoze nevysetrili to, co meli. Zub mi zachranili na posledni chvili. A hlavne to vubec nebolelo. Pred vlastnim znecitlivenim jeste takovym "kouzelnym" sprejem znecitliveli sliznici a teprve potom ten zub opichli - necitil jsem ani to pichnuti. Pak mi jeste velmi ochotne spravili jednu bilou vypln na prednim zubu, ktera byla bohuzel od predchoziho zubare udelana tim zpusobem, ze byla videt mnohem vic nez puvodni kaz. Nyni ta vypln vubec neni videt. A hlavne mi rekli, jak se mam o svoje zuby starat, aby mi vydrzeli co nejdele. Ze zacatku sice chvili trvalo, nez jsem se je naucil cistit dle jejich instrukci, ale nyni mi to netrva o moc dele nez predtim a rozdil je znat. Zuby mam i cistsi, takze belejsi. Kazdopadne naprosto jiny pristup, mohu jenom doporucit!!!

Moc děkujeme za Vojtíka. Nevěřila bych, že se ho podaří ošetřit.

Pan doktor Denk to je pro mě NUMBER ONE stomatolog.
Byl velmi vstřícný a milý a úplně mě zbavil strachu ze zubařů. :)