Praktický zubní lékař
Jelínkova 991, Třebíč

Umístění: Praktický zubní lékař

Paní doktorka je velmi pečlivá. Chodím k ní i s dětmi a jsem dlouhodobě spokojená. Se sestřičkou jsou sehraný tým.

Výborná stomatološka. Vyjde vstříc. Se sestřičkou jsou skvělý tým.

K paní MUDR Dvořákové Daně chodím už hodně dlouho. Má profesionální přístup k pacientům společně se sestřičkou. Obě jsou velice hodné a milé. Z vyšetření a ošetření chrupu strach nemám a co jsem stačila pozorovat v čekárně, tak i ostatní pacienti za touto lékařkou chodí s velikou důvěrou, stejně jako já. K pacientovi přichází velice jemně a citlivě, má schopnost vycítit bolest druhého a během nepříjemného zákroku uklidňovat. Je to lékařka na svém místě, kterých je opravdu v zubních ordinacích poskrovnu, a proto jí přeji hodně štěstí a úspěchů.

K paní doktorce chodím už poměrně dlouho a jsem s ní natolik spokojená, že jsem k ní přihlásila i mou malou dcerku. Je na ni moc milá. Jsem ráda, že jí prohlídne zoubky formou hry a povídání a nezpůsobí jí žádné nepříjemné zážitky, které by se třeba mohly jednou odrazit ve strachu jít k lékaři. Moc šikovná zubařka. Když spraví zub, je to napořád. Nikdy se mi nestalo(jako některým známým u jiných stomatologů), že by mi vypadla výplň. Moc toho sice nenamluví, ale mně to vyhovuje. Koukne na zuby a když vidí nějaký nešvar, opraví ho, aniž by okolo toho dlouhosáhle mluvila. Nemám vůbec čas se bát.:-)

Paní doktorka je moc hodná a pečlivá. Všechno dělá tak šikovně, že skoro nic necítíte. Sestřička je taky příjemná a ochotná.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je citlivá k pacientům, ochotně vše vysvětlí, má zlaté ručičky. Sestřička je také velmi příjemná. Děkuji paní doktorce za záchranu zubů. Její pečlivosti a vytrvalosti si velice cením.

Velice příjemná ,vše vysvětí a ochotně poradí.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti, je ochotná pomoci a velmi citlivá. Člověk se nemusí bát chodit k takové zubařce. Sestřička je taky velmi příjemná. :-)