MUDr. Dana Dvořáková

Uložit

Zubař Více

8 názor

Uložit


Adresa

Praktický zubní lékař
Jelínkova 991, Třebíč

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil
Umístění: Praktický zubní lékař

Paní doktorka je velmi pečlivá. Chodím k ní i s dětmi a jsem dlouhodobě spokojená. Se sestřičkou jsou sehraný tým.

D
Ověřený profil

Výborná stomatološka. Vyjde vstříc. Se sestřičkou jsou skvělý tým.

K paní MUDR Dvořákové Daně chodím už hodně dlouho. Má profesionální přístup k pacientům společně se sestřičkou. Obě jsou velice hodné a milé. Z vyšetření a ošetření chrupu strach nemám a co jsem stačila pozorovat v čekárně, tak i ostatní pacienti za touto lékařkou chodí s velikou důvěrou, stejně jako já. K pacientovi přichází velice jemně a citlivě, má schopnost vycítit bolest druhého a během nepříjemného zákroku uklidňovat. Je to lékařka na svém místě, kterých je opravdu v zubních ordinacích poskrovnu, a proto jí přeji hodně štěstí a úspěchů.


B
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už poměrně dlouho a jsem s ní natolik spokojená, že jsem k ní přihlásila i mou malou dcerku. Je na ni moc milá. Jsem ráda, že jí prohlídne zoubky formou hry a povídání a nezpůsobí jí žádné nepříjemné zážitky, které by se třeba mohly jednou odrazit ve strachu jít k lékaři. Moc šikovná zubařka. Když spraví zub, je to napořád. Nikdy se mi nestalo(jako některým známým u jiných stomatologů), že by mi vypadla výplň. Moc toho sice nenamluví, ale mně to vyhovuje. Koukne na zuby a když vidí nějaký nešvar, opraví ho, aniž by okolo toho dlouhosáhle mluvila. Nemám vůbec čas se bát.:-)


Paní doktorka je moc hodná a pečlivá. Všechno dělá tak šikovně, že skoro nic necítíte. Sestřička je taky příjemná a ochotná.


K

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je citlivá k pacientům, ochotně vše vysvětlí, má zlaté ručičky. Sestřička je také velmi příjemná. Děkuji paní doktorce za záchranu zubů. Její pečlivosti a vytrvalosti si velice cením.


F

Velice příjemná ,vše vysvětí a ochotně poradí.


E

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti, je ochotná pomoci a velmi citlivá. Člověk se nemusí bát chodit k takové zubařce. Sestřička je taky velmi příjemná. :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti