Praktický zubní lékař
Martinské náměstí 3, Třebíč

Je to výborný a skvělý zubař,jsem s ním maximálně spokojen.Mohu jen a jen doporučit.Je velmi vlídný a ochotný a ochotná a velmi příjemná je i sestřička.Všem mohu jen doporučit. Jsem moc rád, že před několika roky mě vzal do své evidence.
Miroslav Zachariáš

Je to výborný a skvělý zubař,jsem s ním maximálně spokojen.Mohu jen a jen doporučit.Je velmi vlídný a ochotný a ochotná a velmi příjemná je i sestřička.Všem mohu jen doporučit. Jsem moc rád, že před několika roky mě vzal do své evidence, i když, jak řekl, už měl plný stav - ani se nedivím!

Vrele doporucuji,pratele. Pan doktor Krizan ma zlate ruce a v kombinaci s vrelym lidskym pristupem se skratka hleda tezce jemu podobny.Sem opravdu rad ze me okolnosti dovedli do jeho ordinace:)Profesional na urovni...
Kratochvil Pavel

Je nejlepší,pořád to něm říkám a dneska mě o tom zase přesvědčil.chloupcenka

Supr zubař, přišel sem asi po 6 letech na prohlidku ani nehl brvou vyvrtal dva kazy a za 15min sem byl pryč. Prostě luxus. Doporučuji

Doporuřuji.

dlouho jsem hledala zubaře, který by mi vyhovoval, a našla jsem ho, nemá chybu

Opravdu je nejlepší,chodíme k němu už hodně let celá rodina,moji rodiče, já i moje děti,ted už i vnučky-jsme všichni spokojeni s jeho péčí i přístupem.

Naprosto skvělý zubař,jsem s ním maximálně spokojená.Mohu jen a jen doporučit.Je velmi vlídný a ochotný a ochotná a velmi příjemná je i sestřička.Všem mohu jen doporučit.

Velmi ochotný zubař. Vždy poradí a pomůže.