Adresa

Praktický zubní lékař
Martinské náměstí 3, Třebíč

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Je to výborný a skvělý zubař,jsem s ním maximálně spokojen.Mohu jen a jen doporučit.Je velmi vlídný a ochotný a ochotná a velmi příjemná je i sestřička.Všem mohu jen doporučit. Jsem moc rád, že před několika roky mě vzal do své evidence.
Miroslav Zachariáš

Je to výborný a skvělý zubař,jsem s ním maximálně spokojen.Mohu jen a jen doporučit.Je velmi vlídný a ochotný a ochotná a velmi příjemná je i sestřička.Všem mohu jen doporučit. Jsem moc rád, že před několika roky mě vzal do své evidence, i když, jak řekl, už měl plný stav - ani se nedivím!

Vrele doporucuji,pratele. Pan doktor Krizan ma zlate ruce a v kombinaci s vrelym lidskym pristupem se skratka hleda tezce jemu podobny.Sem opravdu rad ze me okolnosti dovedli do jeho ordinace:)Profesional na urovni...
Kratochvil Pavel


Ověřený profil

Je nejlepší,pořád to něm říkám a dneska mě o tom zase přesvědčil.chloupcenka


Supr zubař, přišel sem asi po 6 letech na prohlidku ani nehl brvou vyvrtal dva kazy a za 15min sem byl pryč. Prostě luxus. Doporučuji


Doporuřuji.


K

dlouho jsem hledala zubaře, který by mi vyhovoval, a našla jsem ho, nemá chybu


J

Opravdu je nejlepší,chodíme k němu už hodně let celá rodina,moji rodiče, já i moje děti,ted už i vnučky-jsme všichni spokojeni s jeho péčí i přístupem.


I

Naprosto skvělý zubař,jsem s ním maximálně spokojená.Mohu jen a jen doporučit.Je velmi vlídný a ochotný a ochotná a velmi příjemná je i sestřička.Všem mohu jen doporučit.


F

Velmi ochotný zubař. Vždy poradí a pomůže.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti