Chodí k ní moje děti a je to ten nejlepší stomatolog jakého jsem poznal.

Velice příjemmný přístup a uklidňující chování. Výborně odvedená práce. Děkuji

Velmi dobrá, nelíbila se jí jen barva zubu a už jsme byl na RTG a hned něco našla. Jsem s ní spokojen a proto i dojíždím z Brna.

Výborná, chodím k ní i se svým 4letým synem, s dětmi to bezvadně umí, zatím jsem se s nikým taqk příjemným nesetkala.

Výborná lékařka, když jsem měla jít na resekci se zubem, názorně mi předvedla na lebce, co mě přibližně čeká. Je příjemná, velmi ochotná, vtipná, osobní... Dojíždím za ní 140 km a nechci ji měnit ani náhodou.

Velmi dobrá lékařka. Má úsměv a vše bere s nadhledem. Vše vysvětlí a chová se mile.

citace :"(např. že je to lékařka jen pro lidi se zdravými zuby apod.)"
musím nesouhlasit - přišel jsem k ní po osmi letech bez zubařské prohlídky se zubama naprosto v otřesném stavu a bylo to naprosto bezproblémové jednání (vrtání trhání :D ).

Můj nejlepší stomatolog v životě. Lidská, příjemná a milá, stále s úsměvem, odborně na výši. Jinam než k ní? To raději nikam :-))

Vstřícná, obětavá, mílá

Velmi příjemná, stále usměvavá paní doktorka která vždy perfektně vysvětlí každý svůj zákrok.