Zubní ordinace
Purkyňova 93, Brno

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Zaplatil jsem dost peněz za korunku poničeného zubu.
Rok na to mi opuchnul celý obličej a hrozná bolest. Z důvodu nedůsledně vyčištěných kanálků paní Vávrové mi celý zub museli vythrnout. Při jiných zákrocích v minulosti jsem občas kladl otázky, které mi měly pomoct pochopit, co se děje s mýma zubama a proč mi s nima dělají to, co dělají. Bylo mi odpovídáno dost nepříjemným tónem, jak kdybych zpochybňoval jejich práci, přičemž ze zákona má doktor povinnost pacientům vysvětlit způsob léčby. Nedoporučuji.

Paní doktorka je fajn a "stará škola". Chodím k ní deset let. Její přístup je mateřský. Nikdy nechtěla platit víc, než je nezbytné.

Naprosto perfektní lékařka, která své práci i pacientům rozumí. Vždy vše vysvětlí, dá čas na rozmyšlenou. Od té doby, co k ní chodím, nemám problémy se zuby. Dříve jsem chodila k panu doktorovi, který měl super moderní ordinaci i vybavení, ale díky němu jsem dopadla tak, že jsem skončila na zubní chirurgii s cystou v čelisti a přišla jsem nenávratně o dva zuby, které, kdyby udělal opravdu precizně, bych měla bez problémů. Navíc pod každou plombou, kterou mi dělal, se mi tvořil znovu kaz. Po příchodu k paní doktorce, která mi po něm opravovala všechny zuby, mám klid a o další zuby nepřicházím. A to, že si za něco platím, mi nevadí. Vím, že od paní doktorky i od laborantek, které s paní doktorkou spolupracují, mám opravdu kvalitu. Ale jak každý chce. Chápu, že spousta lidí ma v dnešní době hluboko do kapsy (já ostatně také), ale platím si za zdraví a opravdu perfektně provedenou práci.

pani doktorka se chova velmi neprofesionalne, vrta i do zdravych zubu. Rekla mi, ze mam pet kazu, presla jsem jinam, protoze jsem byla nespokojena, tak mi bylo receno, ze zadne kazy nemam. Veskere osetreni boli daleko vice nez od ostatnich zubaru, a bere si penize i za to co proplaci pojistovna.nedoporucuji.

Už bych jinam nešla, nevidím sebemenší problém. Velmi příjemná doktorka, je vidět že rozumí své práci, vše v klidu vysvětlí. Výplně jsou opravdu precizně udělané, výborně drží, je vidět že to za ty roky má v ruce. Ceny jsou obdobné jako u jiných zubařů v Brně. Sestřička je taky milá, snaží se slovně uklidnit, když má člověk ze zákroku strach.

zdenka vavrova

příjemná,

K paní doktorce chodím odmalička já, moje rodina i spousta našich známých. Všichni jsme velice spokojeni, přestože také musíme platit. Lidé, co tu píší špatné reference asi dostatečně paní doktorku neposlouchali, když jim vysvětlovala, co vlastně platí a jaké jsou možnosti ošetření. Snad nemusím dodávat, že na zubech se opravdu šetřit nevyplácí. Ordinace může sice působit poněkud omšelým dojmem, ale pečlivost, šikovnost a přívětivost paní doktorky i paní sestřičky to rozhodně vynahradí. Osobně dávám přednost bezbolestnému ošetření a profesionalitě než pozlacenému plivátku a řeznickému přístupu.

MUDr. Vávrová, k níž chodím od VŠ, opravdu má vysoké ceny, ale nedomnívám se, že si něco nechává platit dvakrát. Spíš kontraktovala drahé firmy, což je ale taky problém. Ale vynahradí to prací a přístupem, naopak v jiných ordinacích jsem získala lajdácká ošetření.

K paní doktorce chodím od útlého mládí a přesto, že jsem muela navšívit i jiné lékaře, jsem se k ní ráda vrátila. Je to profesionálka, která s pacientem komunikuje a snaží se individuálně najít nejlepší řešení, navíc je opravdu precizní. A o tom, že je strašně příjemná a hodná snad ani nemusím mluvit :).u