Praktický zubní lékař
Durďákova 11, Brno

Chodím k paní doktorce více jak 10 let.Přesto nemohu jinak než chválit.Paní doktorko DĚKUJI.

paní doktorka je velmi příjemná, ochotná dáma, navštěvuji ji cca 10let !! Mohu doporučit !

Nejlepší s jakým jsem se kdy setkala. Jsou sehraná dvojice i se sestřičkou. Vždy objednaný čas odpovídal, zákrok dobře vysvětlen včetně ceny. O kvalitách lékařky mám to nejlepší mínění. Škoda, že se už chystá na zasloužený odpočinek. Hrozím se nadcházející doby, kdy budu potřebovat zubní ošetření určitě více a budu si zvykat na jiného lékaře. Mgr. Alena Jeklová

Její tvorba v mých ústech je vlastně umělecké dílo...

Příjemné vystupování,jemná,citlivá,velmi zkušená s velkou praxí,odborné znalosti na vysoké úrovni.

Velmi citlivá paní doktorka, vždy řekne co bude dělat a zda to bude bolet a hlavně odborník. Kdyby takových bylo více.
Pavel

Byla jsem u paní doktorky na ošetření, když mě rozbolel zub a moje doktorka měla dovolenou. Ošetření netrvalo dlouho a bolest ustoupila, platila jsem sice 90,- ale v noci už jsem se vyspala. Paní doktorku můžu jen doporučit.

Byla jsem již několikrát od svého lékařeposlána na zubním rtg k paní doktorce a můžu jen dodporučit. I když si někdy chvilku počkáte, tak vás vždy přivítá usměvavá tvář sestřiček.