Urologie, sexuologie
Božanovská 884, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologie, sexuologie Pravidelné kontroly

Chodil jsem paní doktorce asi 5 let na pravidelné kontroly. Nemohu posoudit její odborné kompetence, neb jsem neřešil žádný problém, nicméně vždy na mne působila tak, že ví, o čem mluví. Bohužel od počátku jsme měl problém s nedodržováním domluvených termínů - čtvrthodina žádná míra, která by stála alespoň za slůvko "promiňte". Poslední zkušenost byla "poslední kapkou", kdy jsem se rozhodl pro změnu - 50 minut čekání v čekárně s plným močovým měchýřem, kdy paní doktorka dělala, jako bych tam ani nebyl. Pouze se přišla zeptat po jiném pacientovi a vyřizovala jinou administrativu (soudě podle zřetelně slyšitelných telefonických rozhovorů). Odešel jsem - potřebuji mít lékaře, kterému důvěřuji. "Lékař", který pohrdá časem svých pacientů, je pro mne nedůvěryhodný.

K pani doktorce jsme se objednala na zaklade zde uvedenych vybornych referenci. Bohuzel, kdyz jsem po 14 dnech od objednani konecne prisla do ordinace, pani doktorka mi sdelila, ze neprijima klienty OZP - tato informace, me slusne receno nepotesila. Nenapadlo me zeptat se dopredu, s touto pojistovnou jsem jeste nikdy nemela u lekare problem. Kdyz jsem nabidla, ze si vysetreni zaplatim, kdyz uz tam jsem, pani doktorka penize odmitla s tim, ze ji to pripada nefer, kdyz si clovk pojisteni plati. Chapu, jenze ja jsme potrebovala pomoc a nechtela jsem cekat dalsi tydny, nez me vezme jiny doktor, nebo jit kdovi ke komu.... Pani doktorka pusobila jinak prijemne, toto me ale skutecne rozladilo.

X

Kvalifikovaný urolog a zároveň osoba, která dokáže svým lidským přístupem a pochopením komunikovat s pacienty. Kdykoliv se snaží doporučit i přírodní cestu než antibiotika. Doporučuji! Jedinou chybou je věčné čekání v ordinaci.

Velice příjemná doktorka, ochotná pomoci. Dá se s ní hovořit o problémech otevřeně. Ví co dělá.

Velmi dobry lekar.Doporucuji.

Paní doktorka je velmi vstřícná a příjemná, s pacientem hovoří o jeho problémech (neomezí se jako mnozí jiní lékaři na zápis do karty a vydání receptu), snaží se pomoci i mimo svůj obor, pokud je to potřeba, doporučí odborníky i z jiných oborů. Paní doktorka je vzácným úkazem kombinace lékařské erudice a laskavého přístupu.

K přístupu k pacientovi nemám výhrad, vše vysvětlí a seznámí s příčinami a možností léčby. Je příjemná v jednání. Neměnil bych.

Byla jsem s Paní doktorkou velmi spokojená, škoda, že se přestěhovala tak daleko. Byla vždy milá a vstřícná, vyslechla a poradila popř. mě poslala na jiné odborné pracoviště.

opravdu mi pomohla

Velice milá a hodná doktorka, která se pacientům věnuje, pomůže a poradí. Zajímá se i okolností a příčiny vzniku problému. Skutečně profesionální a lidský přístup.