Zdeňka Hanzlíková, urolog Praha

MUDr. Zdeňka Hanzlíková

Uložit

Urolog Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Božanovská 884, Praha
Urologie, sexuologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Urologie, sexuologie Pravidelné kontroly

Chodil jsem paní doktorce asi 5 let na pravidelné kontroly. Nemohu posoudit její odborné kompetence, neb jsem neřešil žádný problém, nicméně vždy na mne působila tak, že ví, o čem mluví. Bohužel od počátku jsme měl problém s nedodržováním domluvených termínů - čtvrthodina žádná míra, která by stála alespoň za slůvko "promiňte". Poslední zkušenost byla "poslední kapkou", kdy jsem se rozhodl pro změnu - 50 minut čekání v čekárně s plným močovým měchýřem, kdy paní doktorka dělala, jako bych tam ani nebyl. Pouze se přišla zeptat po jiném pacientovi a vyřizovala jinou administrativu (soudě podle zřetelně slyšitelných telefonických rozhovorů). Odešel jsem - potřebuji mít lékaře, kterému důvěřuji. "Lékař", který pohrdá časem svých pacientů, je pro mne nedůvěryhodný.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

K pani doktorce jsme se objednala na zaklade zde uvedenych vybornych referenci. Bohuzel, kdyz jsem po 14 dnech od objednani konecne prisla do ordinace, pani doktorka mi sdelila, ze neprijima klienty OZP - tato informace, me slusne receno nepotesila. Nenapadlo me zeptat se dopredu, s touto pojistovnou jsem jeste nikdy nemela u lekare problem. Kdyz jsem nabidla, ze si vysetreni zaplatim, kdyz uz tam jsem, pani doktorka penize odmitla s tim, ze ji to pripada nefer, kdyz si clovk pojisteni plati. Chapu, jenze ja jsme potrebovala pomoc a nechtela jsem cekat dalsi tydny, nez me vezme jiny doktor, nebo jit kdovi ke komu.... Pani doktorka pusobila jinak prijemne, toto me ale skutecne rozladilo.


X
Ověřeny pacient

Kvalifikovaný urolog a zároveň osoba, která dokáže svým lidským přístupem a pochopením komunikovat s pacienty. Kdykoliv se snaží doporučit i přírodní cestu než antibiotika. Doporučuji! Jedinou chybou je věčné čekání v ordinaci.


Velice příjemná doktorka, ochotná pomoci. Dá se s ní hovořit o problémech otevřeně. Ví co dělá.


Ověřeny pacient

Velmi dobry lekar.Doporucuji.


Paní doktorka je velmi vstřícná a příjemná, s pacientem hovoří o jeho problémech (neomezí se jako mnozí jiní lékaři na zápis do karty a vydání receptu), snaží se pomoci i mimo svůj obor, pokud je to potřeba, doporučí odborníky i z jiných oborů. Paní doktorka je vzácným úkazem kombinace lékařské erudice a laskavého přístupu.


K přístupu k pacientovi nemám výhrad, vše vysvětlí a seznámí s příčinami a možností léčby. Je příjemná v jednání. Neměnil bych.


J
Ověřeny pacient

Byla jsem s Paní doktorkou velmi spokojená, škoda, že se přestěhovala tak daleko. Byla vždy milá a vstřícná, vyslechla a poradila popř. mě poslala na jiné odborné pracoviště.


J

opravdu mi pomohla
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Velice milá a hodná doktorka, která se pacientům věnuje, pomůže a poradí. Zajímá se i okolností a příčiny vzniku problému. Skutečně profesionální a lidský přístup.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti