Perfect Clinic

Jsou-li termíny obsazeny, volejte recepci +

Pracoviště : Perfect Clinic

Je členem Čes...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Umístění: Perfect Clinic modelace prsou

K panu doktorovi jsem se dostala náhodou, můj pan doktor onemocněl. V závěru to bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat. Vyborny přístup, prsa mám skutečně nadherna a jizva minimální. Pan doktor má zlaté ruce, vstřícný a empaticky přístup a kdybych měla jít někde znovu, tak je pro mě jasnou volbou. DOPORUCUJI 11z 10 :)

Umístění: Perfect Clinic zvětšení prsou

Byla jsem na zvětšení prsou před par dny. Pan doktor je úžasný člověk,děla moc krásná prsa!! Už jsem od nej viděla více práci a vždy krásná a jak přírodní!!! Doporučuji!!!!!

Umístění: Perfect Clinic operace očních víček

Před měsícem byla jsem na operace horních víček, výsledek je fantasticky! Už skoro není vidět že jsem pozakroku. Trvalo to necelou hodinu a po třech dnech mohla jsem pracovat. Jsem velice spokojena. Doporučuji !

Umístění: Perfect Clinic zvětšení prsou

Byla jsem u pana doktora Prose 06/2017 na zvětšení prsou. Byla jsem spokojená jak s klinikou a přístupem, tak se zákrokem. Pana doktora jsem si vybrala na doporučení a byla to opravdu nejlepší volba, která mohla být! Pak doktor je vážně třída a jsem díky němu 100% spokojená.

Umístění: Perfect Clinic Výměna implantátu, prosakování silikonu

Pan doktor mě operoval poprvé v roce 2007, proto jsem pro operaci v roce 2017/leden zvolila opět jeho... Byla to ovšem velká chyba. Nejenže nerespektoval na jaké velikosti prsou jsme se dohodli. Také nedošlo na vyjmutí cyst, které měly být vyoperovány v průběhu operace, na žádost paní doktorky z mamo centra. Po operaci mi sdělil, že udělal kompromis a mám tedy o číslo větší prsa. Proč?! Byli jsme dohodnuti na výměně implantátu a případném zvětšení o zanedbatelnou velikost. Výsledek byl o číslo, vlastně ještě větší? ! Naprosto neprofesionální přístup, bez ohledu na profesi klientky, koníčky, stavbu těla a další. Musela jsem před nedávnem absolvovat operaci další, kdy mi byly cysty a obří implantáty vyjmuty...
Pana doktora již nikomu nedoporučím.

Umístění: Perfect Clinic Augmentace

Pan doktor je velice příjemný,hned si získá Vaší důvěru. Byla jsem u něj na augmentaci,vše proběhlo bez problémů a hlavně absolutně bez bolestí,rekonvalescence byla také rychlá,jizvy téměř nejsou vidět.Jediné,co mě mrzelo,bylo to,že všechno jde jako na běžícím páse,objednávání termínu mi nepřijde takové,aby každá klientka měla čas všechno probrat,protože víte,že za Vámi čeká dalších x pacientek,tím pádem jsme se dobře nedomluvili na velikosti. To by bylo jediné,co bych vytkla,ale jinak prsa vypadají krásně a přirozeně. Kromě toho mi přijde,že to je spíš chyba recepce,která takto objednává a ani tam slečny nejsou úplně milé. Ale co se týká konkrétně pana doktora,určitě mohu doporučit

Umístění: Perfect Clinic Augmentace

Pán Mudr.Pros je veľký profík a naozajstný umelec vo svojom obore. Mám od neho krásne prsia. Maximálna spokojnosť. A navyše jeho individuálny prístup, ľudskosť, empatia a úsmev na tvári sú neoceniteľné!!!! Je to veľmi príjemný a profesionálny doktor na správnom mieste. Vidno, že sa vo svojom obore našiel. Perfect Clinic vrátane celého teamu silno doporučujem!!!! S ich úžasným prístupom vám vytvoria “pocit domova”.

Umístění: Perfect Clinic Augmentace

Pan doktor je nejen zkuseny plasticky chirurg, ale je to i empaticky clovek, ktery se umi usmat a ziskal mou plnou duveru pro potrebny vykon. Jsem velmi spokojena s konzultacemi ktere probehly a nevahala bych ho doporucit dale.

29.11.2016 jsem byla u Mudr Prose na agumentaci. Pan doktor je svym projevem velmi klidny a prijemny a predevsim opravdu profik ve svem oboru. Perfektne odhadl velikost implantatu- prizpusobil memu prani a zaroven vybral tak, aby to bylo prirozene.Zadne dreny, bolest po operaci nulova a celkovy pocit predcil me ocekavani. Mohu jen doporucit!!!!!

Nechala jsem si od MUDr.Prose zmenšit a vymodelovat prsa: Výsledek je neuvěřitelný, bolesti jsem prakticky neměla, pobyt na klinice byl zážitek a doktor Pros je milý a příjemný člověk. Jsem ohromně spokojená.