STOMATOLOGIE BRNO
Kořenského 23a, Brno

Umístění: STOMATOLOGIE BRNO zubní vyšetření

K panu zubari jsem sel na doporuceni jineho stomatologa. Mel mi opravit jiz stavajici plombu od jineho lekare, uz je to vice nez 4 mesice od vysetreni a stale mi v ustech pripada jakoby u zubu neco chybelo. Po jinych plombach si jazyk zvykl za par dni. Neustale se mi usazuje potrava v mezizubnich prostorach a neda se to vycistit ani obycejnym zubnim kartackem, ani tim mezizubnim. Pri jakemkoliv doteku misto krvaci a boli. Tato plomba trvala zhotovit panu Linhartovi pouhych 10 minut. Nejednalo se mi o penize, ale o kvalitne provedenou praci. Uz bych k nemu nikdy nesel.

Maximální spokojenost. Vlastní chybou jsem několik měsíců kašlal na vypadnutou plombu, a místo zubaře několikrát jen navštívil brněnskou pohotovost pro provizorní ošetření. Doktor Linhart mě přijal i přes pozdní příjezd, a vše ostatní bylo také v „pohodě“ včetně čištění kanálků atd.

Negativní komentář, co jsem tu četla z února 2015 mi přijde hodně ujetý, pokud to chci opravdu trefně definovat.
Pan doktor dokázal zrekonstruovat zuby po fatálních chybách naší předešlé rodinné zubařky. To, že dokáže plomby vymodelovat tak, že nepoznáte rozdíl (zvláště i pokud je máte bílé - sice si připlatíte, ale tady se to vyplatí) je pro nás už samozřejmostí.
Myslím si že pan doktor je zubař na svém místě, protože to co dokázal se zubními problémy u nás, by zasloužilo metál. Tudíž jsem si jistá, že nejde říci že je to špatným zacházením s pacientem, ale nýbrž o úhlu pohledu.
A i když to mám už momentálně i s rodinou dost daleko, pořád se to vyplatí si dojet až sem.

Dnes jsem byla u nového pana zubaře a nestačil se divit co mám v puse za zvěrstva od původního pana zubaře Linharta. Zjistil mi zánět nervu, takže mi to okamžitě ošetřil a za čištění kanálků jsem ani nic neplatila, což by mi tady nehrozilo, tady by to byla suma kolem 1000-2000Kč určitě!
Jinak už u pana doktora Linharta jsem upozorňovala na bolest která stále v zubu přetrvává po jeho ošetření ale on mi řekl že musíme počkat až se to uklidní, že je to pouze podrážděné. Tak to je trošku moc nepoznat ani zánět zubního nervu. A to jsem za fotokompozit od pana Linharta zaplatila 1400 Kč a ještě se zánětem. Lidi vybírejte hlavou ne pouze oči svého zubaře. To že se na Vás pan doktor Linhart usměje je fajn ale že dělá fatální chyby je konec pro vaše zuby.

I já jsem sním byla spokojená , ale byla to pro mě dálka dojíždět , tak sem odešla,ale jinak perfektní pan zubař :-) M.Wessela

Vytrhal mi pečlivě všechny 4 osmičky s perfektním umrtvením, od té doby přestali veškeré problémy. Plomby dělá tak, že nepoznáte rozdíl od původního zubu. V životě bych už k jinému zubaři jít nechtěl.