Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více
286 58.....
286 58.....

Antikoncepce

Gynekologické konzultace

Gynekologické vyšetření +4 Více

Gynekologický ultrazvuk

Preventivní prohlídky

Ultrazvuk

Více

Zkušenosti

Služby a ceník služeb

Antikoncepce


Čumpelíkova 1764/2, Praha

Cena není uvedená

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.


Gynekologické konzultace


Čumpelíkova 1764/2, Praha

Cena není uvedená

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.


Gynekologické vyšetření


Čumpelíkova 1764/2, Praha

Cena není uvedená

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.


Gynekologický ultrazvuk


Čumpelíkova 1764/2, Praha

Cena není uvedená

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.


Preventivní prohlídky


Čumpelíkova 1764/2, Praha

Cena není uvedená

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.


Ultrazvuk


Čumpelíkova 1764/2, Praha

Cena není uvedená

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.


Vedení těhotenství


Čumpelíkova 1764/2, Praha

Cena není uvedená

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
38 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé.Moc jsem se tedy netěšila(kdo taky),ale byla jsem naprosto uchvácena,s jakým jednáním jsem se setkala.Sestřička byla lidská a moc milá.Rovněž pán doktor. Důkladný a pečlivý sympaťák..Určitě doporučuji a na příští prohlídku se dokonce budu i těšit :)


J
Ověřeny pacient

Velmi dobrý, spolehlivý doktor, sestřička (jeho dcera) taky perfektní. Předchozí sestra byla strašná. Prožila jsem s ním dvě těhotenství, jedno zamlklé těhotenství a jsem s ním velmi spokojena. Když jste objednaní, jdete na čas, žádné čekání! Max. pět minut. Bohužel jako pacientka z jiného obvodu musím platit 800 korun ročně, což už pro mě není dlouho udržitelné a budu muset vyhledat jiného gynekologa.


K
Ověřeny pacient

Souhlasím s komentáři ostatních klientek, pan doktor Holec je kompetentní z medicínského hlediska, ale komunikačně a lidsky není moc příjemný. Oceňuji tedy jeho odborné znalosti, pečlivost a fakt, že pokud se objednáte na konkrétní hodinu - opravdu nečekáte 2hodiny a jdete ve sjednaný čas na prohlídku. Bohužel, co se týká sestry - osobou, která komunikuje s pacientakami - slabé a neprofesionální vystupování - člověk má pocit, že ji obtěžuje.


L
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila během těhotenství a doufala jsem, že bych u něj i zůstala, ale přecházím jinam. Ve svém oboru je se zdá kompetentní. Jedná se jen o můj pocit, ale necítila jsem se tam moc příjemně, pan doktor si pořád něco mumlal pod vousy, ale na mé otázky moc neodpovídal. Mého manžela ani nepozdravil a za celou dobu ultrazvuku se na něj nepodíval a nepromluvil. Se sestrou jsem nebyla vůbec spokojená. Je to mladá slečna a zdálo se, že ji jen obtěžuji, když jsem se na něco zeptala, připadala jsem si kvůli její reakci hloupě, neuměla vyčíst z karty, na jakých testech jsem už byla a neporadila mi, když jsem potřebovala. Celkově nebyli sehraný tým. Roční poplatek je za takové služby nesmyslný.


B
Ověřeny pacient

Pan doktor celkem precizní, dá se říci, že snaží se, ale bohužel sestra opravdu neví, co dělá...výsledky občas neví, kde má...Nechápu, co za berou roční poplatek!!!! Přešla jsem k jiné doktorce, která žádný poplatek nemá, její ordinace je moderně vybavená a její přístup perfektní. Jsem ráda, že jsem od pana doktora odešla. Ještě kdyby nebral ten poplatek, tak si člověk řekne, docela dobrý...ale to s tím poplatkem nechápu. Chodila jsem k panu doktorovi tři roky a nikdy mi nějaký nadstandard nenabídl. Když jsem potřebovala přeobjednat podle sebe, nikdy mi nevyšli vstříc...


M
Ověřeny pacient

Dnes jsem navstivila ordinaci doktora Holce poprve a zrejme i naposled,sestra a doktor nejsou zrovna sehrany par.Setra jede dost po penezich.


N
Ověřeny pacient

Spokojená jsem byla. Před 16 lety jsem z důvodu přestěhování navštívila pana doktora a zároveň jsem řešila vážný problém. Tehdy možná právě díky starší sestřičce vše fungovalo výborně, perfektní přístup, max. podpora i péče mého druhého těhotenství probíhala nade vše skvěle. Poslední dobou mám pocit, že obtěžuji, když se potřebuji objednat, volám 3 dny, než mi někdo zvedne telefon, sestra lehce nestíhá, výsledky kolikrát nejsou k nalezení a roční poplatek?? Do teď jsem nepochopila na co! Kdybych byla běžná pacientka s kontrolou jednou za rok, neřeším to, ale musím docházet častěji a momentálně řeším opět špatné výsledky a tento přístup mi určitě nepřidá na psychiku. Můj názor se bohužel změnil.


H

jsem velice spokojená již řadu let, vřele doporučuji péči pana doktora , který je velmi precizní a i když jsem bolestínek jeho vyšetření je profesionální a velmi jemné .....děkuji za vaši péči pane doktore


Z

Tak precizního a spolehlivého lékaře jsem zatím ještě nepotkala. Jeho přístup po odborné, ale i po lidské stránce je prostě skvělý. Vřele VŠEM doporučuji.


Pana doktora Holce navštěvuji už téměř 20 let - mezitím jsem párkrát měla zkušenosti i s jinými gynekology, mj. v porodnici u Apolináře - a opravdu bych neměnila. Vyšetření je jemné, bezbolestné, precizní. Vždy ví, kdo jsem a proč k němu jdu, jaké jsem měla případné problémy při minulé návštěvě atd. Absolvovala jsem 3 těhotenství a porody císařským řezem, péče v těhotenství byla vždy 100%.
Co se týče sestřičky, nedávno nastoupila nová, milá, usměvavá... ale musím říct, že po té staré se mi trochu stýská. Měla spoustu znalostí a moudrosti, sice občas zabručela, ale když bylo potřeba, vždy poradila nebo pomohla. I děti pohlídala. A dámy, které si stěžujete, ono je asi potřeba znát poslední datum menstruace, když se jdete objednat na gynekologii, ne? Logiku to má :-) A že byla nevrlá, když někdo přišel pozdě? No proto to tam asi funguje bez čekání...
Pro mě každopádně gynekolog na celý život.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobry den pane Doktore,

  Chtela bychom se objednat na prohliku a testy.
  Jsem drzitelem karticky VZP,a le zatim jeste nejsem prihlesena u Gynekologa v Ceske Republice.

  Dekuju predem za odpoved,
  Anna

  Ano, prosím zavolejte si v ordinační dobe, domluvíme se na registraci. Dekuji a přeji pěkný den. MUDr. Zdeněk Holec

  MUDr. Zdeněk Holec

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti