Urologická klinika VFN a 1. LF UK v Praze
Ke Karlovu 6, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

V prosinci 2021 jsem navštívila s 6ti měsíčním synem dětskou urologii v Poliklinice na Pankráci.
Pan doktor Dítě byl profesionální, pečlivý, lidský, milý. Ochotný vše vysvětlit. Syna prohlédl důkladně a velmi hezky s ním komunikoval. Takže i když je syn malé miminko, byl v klidu a snášel kontrolu dobře. Odcházela jsem s dobrým pocitem, že bylo a bude o mého syna dobře postaráno.
Rozhodně doporučuji.

Umístění: Urologická klinika VFN a 1. LF UK v Praze Kontrola

Pan doktor Dítě je člověk na pravém místě, je velice milý, sympatický a chová se velice slušně k dětem i k rodičům. Vždy, když jsme u pana doktora na kontrole, tak odcházíme s úsměvem na tváři. Kéž by bylo takových lékařů víc, jako je pan doktor Dítě. Děkujeme Vám za vše pane doktore. E. Kamarádová ( Sofronová N. )

Pan doktor je výborný lékař a empatický člověk. Dokáže si získat děti na svoji stranu a díky tomu se pak děti nebojí a nestydí, i když se jedná o intimní problémy i bolestivé úkony. Za nás prostě úžasná zkušenost. Je to odborník a milý člověk.

Když jsme se synem museli na urologii trochu jsem se obávala jak to syn zvládne a jak to celé bude probíhat. Měli jsme ale obrovské štěstí na pana doktora. Byl opravdu velice milý a empatický. Syn se na další návštěvu nebál (i když věděl, že ho nečeká nic příjemného) a to myslím mluví za vše. Pana doktora můžeme jen doporučit!

Neznám lepšího pana doktora. Dceru operoval před 16 lety, když jí byly 3 roky - vše proběhlo v pořádku. Dodnes nemá dcera žádné zdravotní problémy. Před i po operaci vše srozumitelně vysvětlil. Za celou dobu se ani jednou nezamračil. VŽDY byl milý, vstřícný, empatický. S malými i staršími dětmi velmi dobře nachází témata ke komunikaci. Totéž platí o sestřičce v ordinaci. Skoro je mi líto, že už nepatříme na dětské oddělení.

Je to me dcery 3.urolog a mam pocit,ze se dcera konecne po nekolika letech uzdravuje.Navic je uzasne mily,ochotny,vstricny.Dceri provadel i chyrurgicky zakrok a vse probehlo v poradku.S nim mam nadeji,ze jednoho dne bude dceri vse spravne fungovat i bez leku.

Dětský lékař jak má být, profesionální přístup a umí jednat s dětmi, vše dopředu vysvětlí, velice příjemný - poprvé se nechtělo synovi z ordinace Dr. odejít, to mluví za vše :-) Dokáže a chce vysvětlit v podstatě jakýkoli váš dotaz. Naše zkušenost je velice dobrá (byli jsme u něj 2 x) a mohu jen doporučit.
J. Šimáně